Період публікації:

від

до

Категорія:

Лекція-екскурсія «Організація раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища»

Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019 

min
max

Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Людмила Плугіна провела лекцію-екскурсію з дисципліни «Екологія» для студентів групи ФН-18 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Організація раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища».

Мета заняття – підвищення екологічної свідомості та запобігання знищенню і пошкодженню об’єктів природозаповідного фонду, закріплення теоретичних знань з охорони навколишнього природного середовища, формування переконання раціональної екологічної свідомості, що виявляється через екологічну культуру і поведінку.

Під час лекції студенти довідались про історію парку Кілінського (сучасна назва – Стрийський парк), який був закладений у 1879 році відомим майстром садово-паркового мистецтва, інженером міських плантацій Арнольдом Рьорінгом. У 1894 році на території парку була проведена Крайова виставка. З 1922 року до початку Другої світової війни в парку працювала виставка-ярмарок «Східні торги» – величезний ярмарок, де десятки великих світових фірм мали змогу представляли різноманітні товари.

Стрийський парк є одним із кращих зразків ландшафтних парків у Європі, зачаровує львів'ян і гостей міста своєю красою та дивовижністю. Це – пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Територія парку – понад 52 гектари і складається з двох частин: нижня – у французькому стилі (озеро з лебедями, клумби тощо) та верхня – в англійському стилі (лісопарк).

Під час проведення екскурсії студенти змогли побачити рідкісні дерева і рослини. В парку висаджено 40 тисяч дерев, налічується понад 200 видів дерев і рослин, є оранжерея, липова та платанова алеї. Тут ростуть смереки, клени, явори, екзотичні породи: тюльпанове дерево, червоний дуб, ягідний тис, гінго тощо.

Заняття було цікавим і пізнавальним. Студенти отримали масу емоцій і задоволення, збагатилися новими знаннями. Такі заняття відіграють важливу функціональну роль у задоволенні рекреаційних потреб молодої людини (інформаційних, духовних, естетичних). Вони дозволяють моделювати рекреаційну діяльність людини, пов'язану з пізнанням навколишнього світу, особливостей природи, сучасних та історичних подій, творчих здобутків людства, елементів побуту, традицій, вірувань тощо.

Студенти вдячні викладачу за професійно підготовлену лекцію-екскурсію та незабутні враження.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Заняття на тему: «Дослідження проявів впливу чинників навколишнього середовища на представників різних царств живої природи» Заняття на тему: «Дослідження проявів впливу чинників навколишнього середовища на представників різних царств живої природи» Опубліковано: Середа, 22 травня 2019 Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Люмила Плугіна та Мирослава Бойко провели заняття «Біолого-екологічний модуль» з дисципліни «Природничі науки» на тему: «Дослідження проявів впливу чинників навколишнього середовища на представників...

Переглядів: 200 Коментарів: 0

Вища освіта

Студентам Львівського кооперативного коледжу економіки і права провели практичне заняття Студентам Львівського кооперативного коледжу економіки і права провели практичне заняття Опубліковано: Вівторок, 09 липня 2019 З метою впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів з фінансів, банківської справи та страхування, викладач вищої кваліфікаційної категорії, голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки...

Переглядів: 499 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook