Період публікації:

від

до

Категорія:

Цьогоріч в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» вже провели понад сім сотень правоосвітніх заходів

Опубліковано: Середа, 10 квітня 2019 

min
max

Сьогодні, 10 квітня, у Львівській ОДА відбулось засідання Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Участь у заході взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Про реалізацію правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» на Львівщині упродовж І кварталу 2019 року розповів начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Ілечко. Зокрема, він зупинився на соціальній рекламі, трансляції правопросвітницьких роликів, виїздах в ОТГ, роботі Гарячої лінії.

«Зараз ми активно працюємо над розширенням мережі партнерів для реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Зокрема, цьогоріч у нас була добра співпраця з Католицьким університетом з протидії булінгу у школах», - розповів Тарас Ілечко.

Як він зазначив, з початку року в межах проекту проведено понад 750 правоосвітніх заходів. Загалом упродовж 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Львівській області провело 5 867 правоосвітніх заходів та охопили понад 160 тисяч населення, з них 1 985 заходів провели в навчальних закладах.

Також в межах засідання розглянули стан виконання Національної програми правової освіти населення за 2018 рік та можливі механізми покращення прав просвітницької роботи в області.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook