Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: П`ятниця, 12 квітня 2019 

min
max

Впродовж 6-12 травня у Львові пройде ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week».

Ініціатором заходу виступає ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації».

Співорганізатори фестивалю: Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Департамент освіти і науки ЛОДА, «Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Національна спілка письменників України, Українська асоціація письменників Західного регіону, КЗ ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв», Львівський органний зал, ГО «Освітній ресурсний центр», Українське відділення міжнародного акварельного товариства IWS GLOBE, при підтримці провідного українського виробника професійних матеріалів для живопису ROSA.

Мета фестивалю:

  • виявлення талановитих молодих поетів, письменників та бардів у районах Львівської області, створення умов для творчої самореалізації молоді;
  • публікація збірки кращих віршів учасників конкурсу молодих літераторів;
  • обмін досвідом творчої діяльності відомих поетів, письменників та бардів з молоддю;
  • об’єднання зусиль державних органів влади та громадських організацій у справі розвитку творчої активності молоді, впровадження інноваційного методу духовно-морального спрямування, цікавого і близького для молоді, як основи формування особистості»
  • формування у молоді художніх і естетичних смаків, мотивації до читання, підвищення рівня освіти, піднесенню рівня зацікавленості до літератури і культури в цілому, усвідомлення досягнень українського народу, його інтелектуальних і духовних надбань.

На фестиваль «Lviv Music & Poetry Week» запрошуються відомі поети, письменники та барди з діаспори та України.

В рамках фестивалю відбудуться зустрічі учнівської та студентської молоді в навчальних закладах, бібліотеках, народних домах міста Львова та області з гостями фестивалю, презентації, автограф-сесії, поетично-музичні концерти гостей фестивалю та переможців конкурсу молодих літераторів «- пре - ЛЮД - і - Я» в КЗ ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв».

Фестиваль присвячений 100-річчю з дня народження відомого українського поета, перекладача, лінгвіста Миколи Лукаша.

В рамках фестивалю відбудеться відкриття Міжнародної виставки-конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша.

Бажаючі взяти участь у фестивалі «Lviv Music & Poetry Week» мають надіслати анкету-заявку на e-mail: lyudmilap@ukr.net.

 

ПРОГРАМА

ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

6 травня

14:00 – Львівський органний зал – відкриття фестивалю за участі доцента кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ ім. Івана Франка Валентини Савчин – дослідниці творчості Миколи Лукаша, концерт композитора, музиканта і виконавця Ігоря Якубовського на слова Миколи Лукаша.

17:00 – І поверх, великий зал КМЦ «Львівський палац мистецтв» – відкриття Міжнародної виставки-конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша.

 

7-11 травня – ІІ поверх, вестибюль КМЦ «Львівський палац мистецтв».

14:00 – презентації книжок, книжкова ярмарка.

 

7-10 травня – конференц-зал КМЦ «Львівський палац мистецтв».

17:00 – концерт учасників фестивалю.

 

11 травня – І поверх, великий зал КМЦ «Львівський палац мистецтв».

17:00 – нагородження учасників фестивалю, концерт, джем-сейшин.

 

12 травня – конференц-зал КМЦ «Львівський палац мистецтв».

12:00 – нагородження та концерт переможців конкурсу молодих літераторів «- пре - ЛЮД - і - Я».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Мі100 сходинок до розвитку Мі100 сходинок до розвитку Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 21 червня 2019 року, у рамках молодіжно-культурного фестивалю «Мі100 сходинок до розвитку» у м. Миколаєві доцентом кафедри суспільствознавчої освіти  ЛОІППО Л.Г. Кудрик і заступником директора НРЦ «Довіра» У.Р. Мельник було проведено майстер-клас для батьків і педагогів. Говорили про виховання сучасних...

Переглядів: 781 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків – джерело Духу» На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків – джерело Духу» Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась організаційна нарада щодо проведення фестивалю «Зашків – джерело Духу». «На першому місці під час проведення фестивалю повинна бути безпека. Це, зокрема, пожежна, харчова,...

Переглядів: 386 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook