Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято з нагоди дня народження Лесі Українки в НРЦ "Мрія"

Опубліковано: Четвер, 28 лютого 2019 

min
max

В НРЦ "Мрія" 28 лютого відбувся виховний захід, приурочений 148 річниці з дня народження Лесі Українки. Ведучі розповіли про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимий вогонь її таланту, про високе поетичне слово, яке написано не розумом, а душею.
Учні згадали життєвий і творчий шлях поетеси, декламували вірші Лесі і про Лесю, співали пісні, провели інсценізацію уривків з творів «Лісова пісня», «Конвалія».  Спадщина Л. Українки сприяла піднесенню української літератури до світового рівня.

Немає коментарів

Схожі статті:

Прощавай початково школо! Прощавай початково школо! Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 В НРЦ "Мрія" відбулося свято прощання з початковою школою. Випускники усім продемонстрували, чому вони навчилися та як здружилися протягом чотирьох років. у дитячих оченятах світилася радість, а на очах батьків виступали сльози любові та гордості за своїх дітей.

Переглядів: 95 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

День Матері в НРЦ "Мрія" День Матері в НРЦ "Мрія" Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 Зворушливе літературно-музичне свято з нагоди Дня матері відбулося в НРЦ "Мрія". Учні 5-9 класів, під керівництвом педагогів, зібралися, щоб висловити своюлюбов і шану найдорожчій людині - рідній неньці, подякувати за любов і турботу, а також привітативсіх жінок і побажати їм здоров"я, щастя і Божого...

Переглядів: 264 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook