Період публікації:

від

до

Категорія:

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту

Опубліковано: П`ятниця, 29 березня 2019 

min
max

На санно-бобслейній трасі м.Сігулди, що у Латвії, 20-21 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів.

У з’їздах на одномісних санях срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Переможцю - львів’янину Ігору Стахіву Роман поступився лише 0,299сек. П’яте місце посів восьмикласник училища Даниїл Марціновський.

Серед дівчат перемогу здобула кременчанка Юліана Туницька. Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.) показала результат на 0,05сек гірший і посіла друге місце.

На двомісних санях чемпіонами України стали кременчанин Ігор Гой та вихованець училища Мирослав Левкович (вип. 2017р.). Друге місце посів екіпаж у складі Ігора Стахіва та Романа Пилипіва, третє – юні львів’яни Даниїл Марціновський і Ростислав Левкович.

Завершувала змагання командна естафета. Перемогу у цьому видовищному виді змагань здобула збірна Львівської обл. у складі Стахіва, Смаги, Марціновського та Левковича Ростислава. Збірний колектив львів’ян і кременчан Олександр Сохацький, Юліана Туницька, Ігор Гой і Мирослав Левкович посів ІІ місце.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Мирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спорту Мирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спорту Опубліковано: Середа, 22 січня 2020 18-19 січня 2020р. у м.Ліллехаммері (Норвегія) у програмі чемпіонату Європи з санного спорту були розіграні звання молодіжних чемпіонів старого континенту (вік спортсменів до 23 років). У з’їздах на двомісних санях бронзовими призерами молодіжного чемпіонату став український екіпаж у складі львів’ян...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

На чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафеті На чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафеті Опубліковано: Вівторок, 21 січня 2020 У м.Ліллехаммері (Норвегія) 18-19 січня 2020р. відбувся чемпіонат Європи з санного спорту. В з’їздах жінок на одномісних санях 15 місце на чемпіонаті посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Олена Смага (вип. 2017р.) показала двадцять четвертий результат. Екіпаж...

Переглядів: 43 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook