Період публікації:

від

до

Категорія:

Шевченківські дні у Поморянській ЗОШ І—ІІІ ст.

Опубліковано: Понеділок, 25 березня 2019 

min
max

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 205 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Розпочалося святкування виставкою-конкурсом листівок «Тобі, Кобзарю, наша щира вдячність і  шана» і  створенням символічної калини «Наш Тарас Шевченко». На зелених паперових листочках учні та учителі школи записували улюблені рядки з «Кобзаря» і прикріплювали їх до гілок дерева.

12 березня в актовому залі школи відбувся конкурс виразного читання пейзажної лірики Т. Шевченка для учнів 1—7 класів. Зворушливе читання конкурсантами віршів поета про природу, мабуть, не залишило жодного байдужого серця.

« Це тихе сяйво над моєю долею» («Жінки у драмі кохання Т. Шевченка») —такою була тема літературної   години для учнів 8 –11 класів, що відбулася  13 березня. Ведучими заходу були учитель української мови та літератури Н.А. Данилюк та завуч з виховної роботи О.М. Волинець Дуже переконливою була гра Дениса  Бельцика в ролі Т. Шевченка,  щиро звучали монологи  учениць, які виконували ролі О. Коваленко, В. Рєпніної, Г. Закревської,  А. Ускової,  К. Піунової,  М. Максимович, Л. Полусмакової .Старшоклас-ники ознайомилися  з маловідомими сторінками життя Тараса Григоровича Шевченка; на прикладах поетичних шедеврів його інтимної лірик и розглянули красу і складність людських почуттів.

Завершився тиждень Шевченкіани 15 березня загальношкільним  літературно-музичним святом «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!». Його провели учні 5,7,8,11 класів під керівництвом учителів Н.А. Данилюк і О.М. Волинець. Усі присутні на святі :учні, батьки, учителі—ще раз усвідомили, що минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься в пам’яті нащадків, бо сам Шевченко – невичерпний і нескінчений. Він росте і розвивається в часі, в історії, і нам ще йти до його осягнення. Шевченко – завжди попереду. До нього треба доростати усім життям!

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч з майбутніми першокласниками Зустріч з майбутніми першокласниками Опубліковано: Середа, 27 березня 2019 У Поморянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято, яке підготували учні 4,8 класів під керівництвом Л.Ф Думанської. У гості до малюків завітали казкові герої: Колобок, Лисичка, Ведмедик, Незнайко. З малюками була проведена вікторина «Чи знаєш ти казки?», весела гра «Будь уважним». Учениці 8 класу Дарина...

Переглядів: 135 Коментарів: 0

Відділи освіти

День Соборності України в Поморянській ЗОШ І-ІІІ ступенів День Соборності України в Поморянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Опубліковано: Четвер, 24 січня 2019 День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібрані було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. 22 січня 2019...

Переглядів: 431 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook