Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкрите практичне заняття з математики на тему: «Вектори і координати в просторі. Розв’язування задач»

Опубліковано: Четвер, 21 березня 2019 

min
max

Викладачем циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оленою Маньків було проведено відкрите практичне заняття з математики на тему: «Вектори і координати в просторі. Розв’язування задач» у групі групі ІПЗ-18 (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»).

Мета заняття: узагальнити та систематизувати знання і вміння студентів з теми «Вектори та координати у просторі», перевірити рівень засвоєння знань студентів з теми, вміння користуватися вивченим матеріалом, розвивати навички застосування властивостей векторів при розв’язуванні різних математичних задач та типових задач із ЗНО, виховувати інтерес до предмету, вміння і потребу вчитися тощо.

Викладач проводила заняття за чітко розробленим планом, складеним відповідно до програми і календарно-тематичного плану предмету. Подання матеріалу було систематичним, доступним для сприйняття студентами. Відчувався постійний взаємозв’язок з аудиторією. Студенти брали активну участь в обговоренні теми та розв’язуванні задач. З метою актуалізації опорних знань з основних питань теми та орієнтації студентів у навчальному матеріалі, викладачем було використано бліц-опитування.

На занятті була створена доброзичлива атмосфера. На завершенні заняття викладач підвела підсумки проведеної роботи по темі, яка вивчалася.

Заняття було цікавим як студентам, так і присутнім. Аудиторія мала змогу ознайомитись з нестандартним підходом педагога до проведення заняття.

У процесі обговорення відкритого заняття відзначено його практичну цінність, актуальність теми, дотримання повноти викладання програмного матеріалу, постійний міждисциплінарний зв’язок, використання виробничих ситуацій та технічних засобів навчання. Такі заняття дають змогу викладачу значно покращити рівень засвоєння теоретичного навчального матеріалу, формувати практичні вміння та навички, роблять навчальний процес цікавими, а студентів спонукають до творчої праці.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Практичне заняття на тему: «Розпізнавання видів і різновидів смакових товарів» Практичне заняття на тему: «Розпізнавання видів і різновидів смакових товарів» Опубліковано: Середа, 03 квітня 2019 Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Людмила Плугіна провела практичне заняття для студентів групи ПМн-17 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з навчальної дисципліни «Товарознавство» на тему: «Розпізнавання видів і різновидів смакових товарів» на базі...

Переглядів: 117 Коментарів: 0

Вища освіта

Відкрите інтегроване практичне заняття з дисциплін «Природничі науки» та «Екологія» Відкрите інтегроване практичне заняття з дисциплін «Природничі науки» та «Екологія» Опубліковано: Понеділок, 01 квітня 2019 На сучасному етапі становлення освіти особливої значущості набуває потреба насичення навчально-виховного процесу сучасними психолого-педагогічними технологіями. Розвиток закладів освіти інноваційного типу зумовлюють пошук нових організаційних форм навчання і виховання, потребує розробки нової стратегії...

Переглядів: 269 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook