Період публікації:

від

до

Категорія:

«Методика розвитку критичного мислення учнів»: Учителів запрошують до участі в тренінгах

Опубліковано: Четвер, 21 березня 2019 

min
max

Концепція реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти «Нова українська школа» та новий Закон України «Про освіту» передбачають докорінну реформу, засновану на інноваційній педагогіці. Враховуючи це, експерти ГО «Вчителі за демократію і партнерство» й Освітня платформа «Критичне мислення» розробили інноваційні методичні посібники для вчителів початкової, основної та старшої школи із впровадження інтерактивного навчання, педагогіки партнерства і розвитку критичного мислення учнів, а також тренінгові модулі професійного розвитку вчителів з опанування відповідних методик.

Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку за вказаним напрямом у 15 областях України, у тому числі й у Львівській.

Зокрема, 16 березня для учителів початкової школи Львівщини було проведено практичний тренінг «Методика розвитку критичного мислення: Основні інструменти вчителя початкової школи в організації роботи учнів з різними видами інформації».

30 березня – продовження практичного тренінгу для учителів початкової школи «Методика розвитку критичного мислення: Використання проблемних запитань і графічних організаторів на уроках». У програмі: моделювання (підготовка й проведення) фрагментів уроків з новими та вже відомими методами розвитку критичного мислення учнів; опанування покрокової методики застосування графічних організаторів при вивченні різних предметів; робота на уроках із проблемними запитаннями; методи розвитку КМ учнів у підсумковій частині уроку.

13 квітня учителів основної-старшої школи, коледжів запрошують на практичний тренінг «Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів». У програмі: особливості організації навчання з використанням методів критичного мислення (КМ), структура уроку з розвитку КМ, запитання як основний інструмент розвитку критичного мислення.

На відміну від онлайн-навчання і перегляду відеороликів, учителі отримають реальний досвід та навички роботи, що вже завтра застосують зі своїми учнями. Більшість часу буде присвячено вправлянню у конкретних методах і прийомах, моделюванню уроку. Учасниці/ки побувають у ролі як учителів, так й учнів, щоб краще зрозуміти методику зсередини. Додатково на допомогу вчителям будуть посібники Платформи. Усі учасниці/ки отримують іменні сертифікати професійного розвитку з вказаними 8 годин навчання.

Участь у тренінгу – за обов’язковою попередньою реєстрацією на сайті «Критичне мислення. Освітня платформа» у розділі «Найближчі тренінги».

Немає коментарів

Схожі статті:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян, зокрема практичні тренінги для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів та методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Більше як 700 садочків...

Переглядів: 504 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку Опубліковано: П`ятниця, 13 вересня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян. Навчання вже пройшли понад 7 500 педагогів. Зокрема, 18 вересня у Києві відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою...

Переглядів: 423 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook