Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ р.а.

Опубліковано: Понеділок, 18 березня 2019 

min
max

Нещодавно на базі на базі Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного: «Використання міжпредметних зв'язків при викладанні хімії, біології, екології», «Використання інноваційних технологій при викладанні біології, хімії та екології у Львівському поліграфічному коледжі УАД», «Підготовка до студентської науково-пошукової конференції «Світ навколо нас».

Доповідачі поділилися з колегами досвідом роботи, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Учасники методичного об’єднання обговорили порядок організації та проведення студентської науково-пошукової конференція з хімії, біології та екології «Світ навколо нас», яка відбудеться 21 березня на базі Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка». Головною метою конференції є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам у питанні опанування методології і методів наукового пошуку.

Заходи такого масштабу – доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки обмінятися професійним досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості у підготовці фахівців, збагатитися новими знаннями та практичними навичками роботи зі студентською молоддю.

За ініціативи голови методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Вікторії Телюк відбувся тренінг-семінар. Перед педагогами виступила Ольга Білявська, доцент кафедри загальної і соціальної педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка. У семінарі взяли участь викладачі хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівщини.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представляли викладачі загальноосвітніх дисциплін Людмила Плугіна та Олександра Андрущак.

В процесі роботи всі мали змогу поділитись своїми думками і враженнями. Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці, було цікавим та продуктивним.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Опубліковано: П`ятниця, 24 травня 2019 На базі Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету відбулось засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були присутні представники з навчальних закладів Львівщини. Участь у методичному об’єднанні...

Переглядів: 517 Коментарів: 0

Вища освіта

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Опубліковано: Понеділок, 25 березня 2019 Нещодавно на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбулось засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були присутні 22 представники з навчальних закладів Львівщини. Розпочалось засідання з вітального...

Переглядів: 519 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook