Період публікації:

від

до

Категорія:

Оголошено конкурс на укладення угод на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням у 2019 році

Опубліковано: П`ятниця, 15 березня 2019 

min
max

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на укладення угод на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням на такі місця:

 1. На спеціальність – 014.08 «Середня освіта (фізика)», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Звиженська ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області, село Звижень, Батьківська сільська рада, Бродівський район – 1 місце.
 2. На спеціальність – 014.04 «Середня освіта (математика)», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Звиженська ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області, село Звижень, Батьківська сільська рада, Бродівський район – 1 місце.
 3. На спеціальність – 014.13 «Середня освіта (музичне мистецтво)», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Станіславчицький НВК І-ІІ ступенів ім. Т. Бордуляка, село Станіславчик, Станіславчицька сільська рада, Бродівський район – 1 місце.
 4. На спеціальність – 014.01 «Середня освіта (українська мова)», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Станіславчицький НВК І-ІІ ступенів ім. Т. Бордуляка, село Станіславчик, Станіславчицька сільська рада, Бродівський район – 1 місце.
 5. На спеціальність – 014.09 «Середня освіта (інформатика)», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Станіславчицький НВК І-ІІ ступенів ім. Т. Бордуляка, село Станіславчик, Станіславчицька сільська рада, Бродівський район – 1 місце.
 6. На спеціальність – 014.11 «Середня освіта (фізична культура)», ступінь вищої освіти – бакалавр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 4 роки; роботодавець Пнікутський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Мостиської міської ради, село Пнікут, Мостиська ОТГ, Мостиський район – 1 місце.
 7. На спеціальність – 013 «Початкова освіта», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 5 років, 4 місяці; роботодавець Щирецька загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради Пустомитівського району, селище Щирець, Щирецька ОТГ, Пустомитівський район – 1 місце.
 8. На спеціальність – 013 «Початкова освіта», ступінь вищої освіти – магістр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 4 роки; роботодавець Милятичівська ЗОШ І-ІІІ ст., село Милятичі, Жирівська сільська рада, Пустомитівський район – 1 місце.
 9. На спеціальність – 012 «Дошкільна освіта», ступінь вищої освіти – бакалавр, повний строк підготовки фахівця з вищою освітою – 4 роки; роботодавець Милятичівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко», село Милятичі, Жирівська сільська рада, Пустомитівський район – 3 місця.

Конкурс проводиться з урахуванням таких позицій:

 1. На місця, де передбачений строк підготовки фахівців відповідає строку, визначеному в прогнозованій потребі, конкурс проводиться серед осіб з повною загальною середньою освітою або випускників закладів загальної середньої освіти поточного року, а переможцям конкурсу надається право першочергового зарахування на місця державного (регіонального) замовлення.
 2. На місця, де передбачений строк підготовки фахівців відповідає строку, визначеному в середньостроковій потребі, конкурс проводиться серед осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, і планують продовження навчання за умови можливості його закінчення у передбачений строк.
 3. Результати конкурсу оголошуються організатором конкурсу не пізніше 30 квітня.
 4. До 30 травня переможці конкурсу підписують угоду з організатором конкурсу. Переможець конкурсу зобов’язується здобути вищу освіту за відповідною спеціальністю (предметною спеціальністю, спеціалізацією) та ступенем вищої освіти (освітньо-кваліфікаційним рівнем), після закінчення навчання укласти з роботодавцем трудовий договір та відпрацювати у нього не менше трьох років.
 5. Зміст угоди, яку підписують переможці конкурсу та організатор конкурсу, визначений Типовою угодою про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 417.
 6. Якщо переможець конкурсу є неповнолітньою особою, зазначена угода укладається з його батьками або законними представниками. Після досягнення переможцем повноліття угода повинна бути з ним переукладена. У разі коли протягом п’яти місяців з дня досягнення повноліття угоду з переможцем не переукладено, вона вважається такою, що втратила силу, а переможець втрачає право на навчання на місці державного або регіонального замовлення незалежно від його конкурсного балу під час вступу до закладу вищої педагогічної освіти.
 7. Угода набирає чинності з дня її підписання, а переможець конкурсу отримує право на першочергове зарахування до закладу вищої педагогічної освіти на навчання за державним або регіональним замовленням згідно з умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджуються Міністерством освіти і науки України.
 8. Угода втрачає силу в разі, коли відповідно до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти переможця не зараховано до закладу вищої педагогічної освіти на місце державного або регіонального замовлення в рік укладення угоди.

Прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, здійснюється до 15 квітня 2019 року за адресою: 79008, м. Львів, вул. Просвіти, 4 а, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; тел.: (032) 235-47-76.

Детальніше ознайомитися з умовами проведення конкурсу на укладення угод на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням у 2019 році можна за посиланням.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учень Дрогобицького ліцею Дмитро Хевпа – переможець Всеукраїнського конкурсу стартапів Учень Дрогобицького ліцею Дмитро Хевпа – переможець Всеукраїнського конкурсу стартапів Опубліковано: П`ятниця, 11 жовтня 2019 Вітаємо одинадцятикласника профілю інформаційних технологій Дрогобицького ліцею Дмитра Хевпу, який став переможцем Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у рамках VIII фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019 (секція «Електроніка...

Переглядів: 91 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Молодих дослідників запрошують до участі у конкурсі наукових проєктів на тему Голокосту Молодих дослідників запрошують до участі у конкурсі наукових проєктів на тему Голокосту Опубліковано: Середа, 25 вересня 2019 Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації та Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» проводить ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проєктів для студентів та аспірантів «Зберігаючи...

Переглядів: 134 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook