Період публікації:

від

до

Категорія:

Книжкова толока у Горішненській школі

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 

min
max

1 березня в Горішненську ЗОШ І-ІІ ст. Миколаївського району у межах книжкової толоки завітав творчий тандем неповторної миті поетичного слова, який представляли львівські поети Людмила Пуляєва та Богдан Бовшик, а також дитячий письменник, казкар Олександр Зімба.

Митці зустрілися з учнями 6-9 класів та працівниками школи. Всі з захопленням слухали поетичні рядки Людмили Пуляєвої від інтимної лірики, філософської до патріотичної.

Поезія Богдана Бовшика також полонила своєю мелодійністю, відкритістю, чуттєвістю поета і пісняра.

Цих двох творчо обдарованих особистостей об’єднав поетичний батл, що вилився у книзі ліричних творів авторів «А ти приходиш тільки в сни». Вірші авторів створюють ліричний перегук, плавно продовжуючи один одного, і ми розуміємо: мова кохання – універсальна.

Творячи чародійну атмосферу лірики кохання, заворожуючи двоголоссям, гості ділилися почуттями та ініціативами на майбутнє.

А учні 1-5 класів із захопленням слухали Олександра Івановича Зімбу, заслуженого тренера України, майстра спорту, засновника видавництва «Вісім ланок», автора 25 віршованих історій про різні пригоди песика Бровка та котика Мурчика.

Долаючи різні перешкоди, друзі доводять, що тільки справжня дружба перемагає всі негаразди.

Казки Олександра Зімби гарно сприймаються та легко запам’ятовуються.

Зустріч творчих людей залишила багато вражень та почуттів.

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права з професором Богданом Пшиком Зустріч студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права з професором Богданом Пшиком Опубліковано: П`ятниця, 05 липня 2019 З метою налагодження та підтримання постійних наукових зав’язків із закладами вищої освіти, забезпечення зміцнення співпраці науки і практики, створення умов для подальшого впровадження результатів навчання в практичну діяльність, викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності...

Переглядів: 292 Коментарів: 0

Вища освіта

День відкритих дверей День відкритих дверей Опубліковано: Вівторок, 28 травня 2019 Одним із найголовніших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все подальше життя молодої людини. Тут не можна покладатися...

Переглядів: 263 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook