Період публікації:

від

до

Категорія:

УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 

min
max

12 березня 2019 року відбувся урок  ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Людмили Олександрівни Паук - УЧИТЕЛЬКИ Пустомитівської ЗОШ №1, асистента кафедри педагогіки Львівського ОІППО.

Майже 1,5 години (з перервою, без сумніву) працювала вчителька  зі своїми ПЕРШОКЛАСНИКАМИ: цікаво, творчо, вміло і легко переходячи від одного завдання до іншого, від проблеми до проблеми, вирішення яких шукали самі діти! І вони це робили з цікавістю, критично мислячи, бо завдання і запитання були такими, що спонукали саме до таких дій !

У класі весь час панувала невимушена, доброзичлива атмосфера спілкування , залучення до співпраці присутніх тут виховательок теперішніх уже учнів! А спілкування з Олександром Зімбою: допитливі дитячі очі, серйозні не за віком запитання, залюбленість у казки письменника - все це заворожувало присутніх дорослих спостерігачів!

Можна і, напевно, варто було б писати ще і ще про свої враження і враження колег від фрагменту інтегрованого тематичного тижня, що його провела Людмила Олександрівна!  Але краще побачити самому уроки вчительки Паук Л.О.  у  Новій Українській Школі!

Щиро раді  успіхам! На уроці були присутні вихователі дошкільних закладів міста, завдідувач кафедри педагогіки Львівського ОІППО Барна М.М., начальник відділу освіти району Стахів Т.А., завідувач райметодкабінету Щерба С.С., письменник  Олександр Зімба.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Місто Лева Місто Лева Опубліковано: Четвер, 18 квітня 2019 Учня 5 класів, Семенівської ЗОШ І -ІІІ ст. Пустомитівського району, разом з класними керівниками: Бучковською Т. В. та Онишко І. М. відвідали культурну столицю України - "Місто Лева". Кажуть, воно схоже на Краків, що в ньому є щось від Праги. Можливо так воно і є. Львів - особливий.  Екскурсія розпочалася...

Переглядів: 171 Коментарів: 0

Відділи освіти

Вербові гілочки Вербові гілочки Опубліковано: Четвер, 18 квітня 2019 Вербна неділя - одне з 12 головних церковних свят. У цього свята є й інша назва - Вхід Господній в Єрусалим. У Вербну неділю в усіх церквах проходить обряд освячення гілок верби, які після цього отримують магічні властивості. Освячені гілки віряни приносять додому і зберігають біля ікон. Учасники гуртка...

Переглядів: 157 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook