Період публікації:

від

до

Категорія:

УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 

min
max

12 березня 2019 року відбувся урок  ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Людмили Олександрівни Паук - УЧИТЕЛЬКИ Пустомитівської ЗОШ №1, асистента кафедри педагогіки Львівського ОІППО.

Майже 1,5 години (з перервою, без сумніву) працювала вчителька  зі своїми ПЕРШОКЛАСНИКАМИ: цікаво, творчо, вміло і легко переходячи від одного завдання до іншого, від проблеми до проблеми, вирішення яких шукали самі діти! І вони це робили з цікавістю, критично мислячи, бо завдання і запитання були такими, що спонукали саме до таких дій !

У класі весь час панувала невимушена, доброзичлива атмосфера спілкування , залучення до співпраці присутніх тут виховательок теперішніх уже учнів! А спілкування з Олександром Зімбою: допитливі дитячі очі, серйозні не за віком запитання, залюбленість у казки письменника - все це заворожувало присутніх дорослих спостерігачів!

Можна і, напевно, варто було б писати ще і ще про свої враження і враження колег від фрагменту інтегрованого тематичного тижня, що його провела Людмила Олександрівна!  Але краще побачити самому уроки вчительки Паук Л.О.  у  Новій Українській Школі!

Щиро раді  успіхам! На уроці були присутні вихователі дошкільних закладів міста, завдідувач кафедри педагогіки Львівського ОІППО Барна М.М., начальник відділу освіти району Стахів Т.А., завідувач райметодкабінету Щерба С.С., письменник  Олександр Зімба.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Мама! Найдорожче слово в світі Мама! Найдорожче слово в світі Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019 День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Це свято-свято вічності. Мама – найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, зайвими вони не будуть ніколи. До Дня Матері у Підбірцівській ЗОШ I-III ступенів, вчитель фізичної культури Карабан Н.М. зі...

Переглядів: 378 Коментарів: 0

Відділи освіти

"Родина, родина від батька до сина…" "Родина, родина від батька до сина…" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 24 травня дружна класна родина 6-го гімназійного класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії зібралася на святі "Родина, родина від батька до сина…". Увага і повага до сім'ї, до роду не приходить сама по собі. Її треба виховувати. Дитина змалку повинна усвідомлювати свою приналежність до родини, до рідного...

Переглядів: 270 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook