Період публікації:

від

до

Категорія:

Тиждень професії «Будівельник»

Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019 

min
max

Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці.. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будівельної продукції – будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.
З метою популяризації будівельних професій «Штукатур», «Маляр», «Лицювальник-плиточник", розвитку творчої особистості учнів, формування в учнів інтересу до обраної професії, стимулювання до роздумів, активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел, глибшого ознайомлення учнів з основами будівельної справи 6 березня у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва , в рамках предметного тижня, проходив брейн-ринг «Майстерність тому дається, хто весь справі віддається», організований МК будівельних професій, зокрема, викладачами спецдисциплін Жукевич М.М., Лучишин Н.В., Ільків Л.В.. та майстрами виробничого навчання Вишневською Т.І., Дмуховською У.М. та Кандибою С.Ю.  На  захід запрошена і була головою журі Гузюк В.Б., методист  НМЦПТО у Львівській області. Програма  інтелектуально-пізнавальної гри складалася з шести конкурсів, в яких брали участь три команди: «Терка і компанія»(гр42Т), «Містер Кельма»(гр.341) і «Королі інтер’єру»(гр.251). Кожна команда показала свою професійну майстерність, глибоку зацікавленість обраною спеціальністю. Переможцями стали команди «Терка і компанія» та «Містер Кельма». Всі команди були нагороджені призами.
З профорієнтаційною метою у заходах, присвячених учнівській молоді, були присутні учні навколишніх шкіл.  Вони мали змогу познайомитися із матеріально-технічною базою навчального закладу, презентацією професій будівельного напряму.
Редколегії груп 251,341 ,14В,15В,24В та 25В випустили стіннівки, у яких висвітлили велич місії будівельників, масштаби їх діяльності, цікаві факти та події, проекти на майбутнє.
Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Стрийське вище художнє професійне училище на II-му Форумі професійної освіти Стрийське вище художнє професійне училище на II-му Форумі професійної освіти Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019 18 квітня у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» відбувся II Форум професійної освіти, участь у якому взяли 50 закладів професійної освіти Львівщини. Стрийське вище художнє професійне училище представило на Форумі свої професії, сувенірну продукцію, а також майстер-класи із різьби по дереву, соломоплетіння,...

Переглядів: 228 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019 У Рівненської області на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, 17 квітня 2019 року пройшов регіональний тур конкурсу фахової майстерності з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування". Львівщину представила команда  Вищого професійного училища № 34 м. Стрия. Практична частина...

Переглядів: 41 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook