Період публікації:

від

до

Категорія:

Тиждень професії «Будівельник»

Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019 

min
max

Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці.. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будівельної продукції – будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.
З метою популяризації будівельних професій «Штукатур», «Маляр», «Лицювальник-плиточник", розвитку творчої особистості учнів, формування в учнів інтересу до обраної професії, стимулювання до роздумів, активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел, глибшого ознайомлення учнів з основами будівельної справи 6 березня у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва , в рамках предметного тижня, проходив брейн-ринг «Майстерність тому дається, хто весь справі віддається», організований МК будівельних професій, зокрема, викладачами спецдисциплін Жукевич М.М., Лучишин Н.В., Ільків Л.В.. та майстрами виробничого навчання Вишневською Т.І., Дмуховською У.М. та Кандибою С.Ю.  На  захід запрошена і була головою журі Гузюк В.Б., методист  НМЦПТО у Львівській області. Програма  інтелектуально-пізнавальної гри складалася з шести конкурсів, в яких брали участь три команди: «Терка і компанія»(гр42Т), «Містер Кельма»(гр.341) і «Королі інтер’єру»(гр.251). Кожна команда показала свою професійну майстерність, глибоку зацікавленість обраною спеціальністю. Переможцями стали команди «Терка і компанія» та «Містер Кельма». Всі команди були нагороджені призами.
З профорієнтаційною метою у заходах, присвячених учнівській молоді, були присутні учні навколишніх шкіл.  Вони мали змогу познайомитися із матеріально-технічною базою навчального закладу, презентацією професій будівельного напряму.
Редколегії груп 251,341 ,14В,15В,24В та 25В випустили стіннівки, у яких висвітлили велич місії будівельників, масштаби їх діяльності, цікаві факти та події, проекти на майбутнє.
Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

З Днем захисника  України! З Днем захисника України! Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 11 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведений виховний захід « З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Гриценко П.О. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Учасники гуртка художньої...

Переглядів: 77 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Осінній Будівельний форум Осінній Будівельний форум Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 9 жовтня 2019 року на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум. Захід відвідали представники навчального закладу — учні  гр. № 301, 208, 108 у супроводі майстрів виробничого навчання Ігоря Ковальчука, Назара Якимчука, Ярослава Бачинського та ст.. майстра Галини Войтехівької. Участь...

Переглядів: 79 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook