Період публікації:

від

до

Категорія:

Книжкова толока у Миколаєві збирає відомих письменників

Опубліковано: Субота, 02 березня 2019 

min
max

Сьогодні, 2 березня, у Миколаєві розпочалася XІІI щорічна Книжкова толока «Світла думка. Мудре слово. Добре діло». Основним місцем проведення фестивалю став районний Палац культури.

«Будь-які мистецькі заходи, чи це толока, чи фестиваль, провокують до читання – у хорошому сенсі цього слова. Не зважаючи на розвиток технологій, паперова книга досі користується популярністю. Сподіваюся і вірю в те, що завдяки таким толокам так буде і надалі», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На Книжкову толоку з’їхалися близько 500 письменників та митців з усієї України, які 1 березня провели зустрічі з учнями шкіл Миколаєва та Миколаївського району.

2 березня для охочих потрапити на Толоку зі Львова з перехрестя вулиць Стрийської-Наукової щогодини з 9:00 год курсуватимуть безкоштовні автобуси до Миколаєва.

Також у межах Толоки відбудуться мистецькі виставки, майстер-класи, літературні зустрічі, столи-обговорення, читання та ярмарок-продаж книжок.

«Книжкова толока» – це традиційний літературний форум, культурно-мистецький проект, який відбувається у районному центрі з 2007 року, із книжковою виставкою видавництв, а також обговоренням головних питань навколо книги і книжкової справи, в тому числі й читання, а також зустрічі з письменниками, видавцями, митцями. Захід спрямований на популяризацію кращих здобутків вітчизняного книговидання, підвищення просвітницького розвитку, освітнього та культурного рівня мешканців.

Організатор фестивалю – громадський діяч Люба Хомчак, співорганізатори – Львівська обласна державна адміністрація, Миколаївська районна державна адміністрація, Миколаївська районна рада, Миколаївська міська рада.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Книжкова толока Книжкова толока Опубліковано: Середа, 05 квітня 2017 17 березня у Демнянському НВК відбулася зустріч з письменницею Наталією Ліщинською. Старшокласники і вчительський колектив мали змогу поспілкуватися з письменницею-фантастом на різні теми : оптимістичні погляди на майбутнє, віра в завтрашній  день, роздуми над книгою «Нова людина». Після зустрічі...

Переглядів: 534 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook