Період публікації:

від

до

Категорія:

У Вищому професійному училищі № 29 м. Львова відбувся семінар перукарів

Опубліковано: П`ятниця, 01 березня 2019 

min
max

28 лютого 2019 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Вдосконалення професійних компетентностей майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти».

У семінарі взяли участь директор Навчально- методичного центру ПТО у Львівській області Бобко Володимир Миколайович, методист Навчально-методичного центру Сердюк Галина Єфремівна, старший викладач Львівської філії Київського університету культури Букавин Любов Герасимівна, міжнародний сертифікований суддя перукарських конкурсів Цюра Ірина Євгенівна, педагогічні працівники 14 професійно-технічних навчальних закладів Львівської області, адміністрація ВПУ № 29 м. Львова.

Відкрила семінар Сердюк Галина Єфремівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області, яка привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару  та ознайомила з планом роботи.

Привітали учасників семінару: Бобко Володимир Миколайович, директор НМЦ ПТО у Львівській області, який розповів про підготовку професій для сфери послуг у закладах професійної освіти Львівської області, зокрема, перукарського профілю, вказав на шляхи вдосконалення професійних компетентностей майбутніх фахівців;  Стецький Роман Васильович, директор ВПУ № 29 м. Львова. відзначив актуальність професій, які готуються у навчальному закладі для сфери послуг, зосередив увагу на перспективах їх підготовки.

За планом роботи розглянуті наступні і питання:

Продукування нових педагогічних ідей і виробничих технологій:

Доповідач викладач ВПУ № 29 м. Львова

Гавришків Христина Степанівна.

1.2.  Майстер – клас з виконання « Чоловічої модельної стрижки ».

Провів майстер виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова Попов Юрій Ігорович.

1.3. Показ колекції зачісок із елементами постижерних виробів« BRIGHT IMIDG».

Виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання ВПУ№ 29 м. Львова Марич Галини Ігорівни, Попова Юрія Ігоровича.

1.4. Показ колекції і презентації жіночих зачісок та «чоловічих стрижок» « PIN AP СЬОГОДНІ» та « MEN FAHSION».

Виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова

Попова Юрія Ігоровича.

1.5. Презентація «Сучасні техніки фарбування волосся» та показ колекції сучасних фарбувань.

Виконала майстер виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова Гладиш Ірина Ярославівна.

1.6. Показ колекції зачісок « Energy Life».

Виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова Марич Галини Ігорівни, Жаб’як – Шеремет Олени Федорівни.

«Формування професійної культури майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти».

Доповідач Букавин Любов Герасимівна, старший викладач «ЛФКУК».

 

«Розвиток творчого потенціалу сучасного педагога через неперервну участь його у методичній роботі».

Доповідач Сердюк Галина Єфремівна

методист НМЦ ПТО у Львівські області.

 Умови та правила участі у перукарських конкурсах учнів та педагогів закладів професійної освіти у 2019 році.

Доповідач Цюра Ірина Євгенівна Міжнародний сертифікований суддя перукарських конкурсів.

Учасники семінару ознайомилися з належною  у ВПУ 29 м.Львова матеріально-технічною базою  для підготовки професій перукарського профілю.

Відбувся обмін досвідом роботи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної ) освіти області з теми семінару.

Присутні на семінарі схвалили досвід роботи майстрів та викладачів ВПУ № 29 м. Львова щодо вдосконалення професійних компетентностей майбутніх фахівців перукарського профілю, зазначили, що успіх у підготовці фахівців значною мірою залежить від розвитку творчого потенціалу сучасного педагога, ділових якостей викладачів і майстрів, від рівня розуміння ними необхідності систематичної, ділової співпраці.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

З Днем захисника  України! З Днем захисника України! Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 11 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведений виховний захід « З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Гриценко П.О. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Учасники гуртка художньої...

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Осінній Будівельний форум Осінній Будівельний форум Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 9 жовтня 2019 року на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум. Захід відвідали представники навчального закладу — учні  гр. № 301, 208, 108 у супроводі майстрів виробничого навчання Ігоря Ковальчука, Назара Якимчука, Ярослава Бачинського та ст.. майстра Галини Войтехівької. Участь...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook