Період публікації:

від

до

Категорія:

Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу

Опубліковано: Середа, 27 лютого 2019 

min
max

Молоді санкарі стартами VІ етапу молодіжного Кубка світу у німецькому Оберхофі (15-16 лютого 2019р.) завершили міжнародний змагальний сезон.

За результатами 6 етапів в категорії юнаків – спортсменів віком до 18 років десятку кращих у одномісних санях замкнув учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). В активі Романа 155 залікових балів, найкращим санкарем-одиночником у цій віковій категорії став латвієць Гінтс Берзінс.

В рейтингу дівчат 8 місце посіла кременчанка Юліана Туницька. Слід сказати, що Юліана Туницька взяла участь тільки у трьох останніх етапах Кубка світу (Санкт-Моріц, Вінтерберг і Оберхоф).

Тільки на одному етапі юнацького Кубка – у Санкт-Моріці (Швейцарія) змагався екіпаж двомісних дівочих  саней у складі одинадцятикласниці Каріни Юзвяк та учениці 9 класу ЛУФК Олександри Мох. На інші банально не знайшлося коштів. В загальному заліку дівчата на 15 місці.

Усі названі санкарі є кандидатами на участь у ІІІ юнацьких зимових Олімпійських іграх 2020р. у м.Санкт-Моріці.

Серед юніорів (вік до 20 років) українська пара Ігор Гой (м.Кременець)/Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) серед екіпажів двомісних саней на 6 місці. Олена Смага (вип. 2017р.) сімнадцята серед дівчат на одномісних санях. Збірна України у командній гонці також шоста. Приємно, що на всіх шести етапах в командній гонці участь брав і Роман Пилипів.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту Опубліковано: П`ятниця, 29 березня 2019 На санно-бобслейній трасі м.Сігулди, що у Латвії, 20-21 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів. У з’їздах на одномісних санях срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Переможцю - львів’янину Ігору...

Переглядів: 356 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

В активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату України В активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату України Опубліковано: Четвер, 28 березня 2019 У м.Сігулді (Латвія) 18-19 березня 2019р. відбувся чемпіонат  України з санного спорту. У з’їздах чоловіків на одномісних санях боротьба за чемпіонство розгорнулася між першими номерами національної збірної кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачом. З результатом 1.38,660хв за...

Переглядів: 170 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook