Період публікації:

від

до

Категорія:

Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу

Опубліковано: Середа, 27 лютого 2019 

min
max

Молоді санкарі стартами VІ етапу молодіжного Кубка світу у німецькому Оберхофі (15-16 лютого 2019р.) завершили міжнародний змагальний сезон.

За результатами 6 етапів в категорії юнаків – спортсменів віком до 18 років десятку кращих у одномісних санях замкнув учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). В активі Романа 155 залікових балів, найкращим санкарем-одиночником у цій віковій категорії став латвієць Гінтс Берзінс.

В рейтингу дівчат 8 місце посіла кременчанка Юліана Туницька. Слід сказати, що Юліана Туницька взяла участь тільки у трьох останніх етапах Кубка світу (Санкт-Моріц, Вінтерберг і Оберхоф).

Тільки на одному етапі юнацького Кубка – у Санкт-Моріці (Швейцарія) змагався екіпаж двомісних дівочих  саней у складі одинадцятикласниці Каріни Юзвяк та учениці 9 класу ЛУФК Олександри Мох. На інші банально не знайшлося коштів. В загальному заліку дівчата на 15 місці.

Усі названі санкарі є кандидатами на участь у ІІІ юнацьких зимових Олімпійських іграх 2020р. у м.Санкт-Моріці.

Серед юніорів (вік до 20 років) українська пара Ігор Гой (м.Кременець)/Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) серед екіпажів двомісних саней на 6 місці. Олена Смага (вип. 2017р.) сімнадцята серед дівчат на одномісних санях. Збірна України у командній гонці також шоста. Приємно, що на всіх шести етапах в командній гонці участь брав і Роман Пилипів.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликах Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликах Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 У м.Кременці 5-9 липня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед спортсменів юнацьких вікових категорій. Юні санкарі виявляли найсильніших зі з’їздів на санкороликах. Серед юнаків віком до 17 років переможцем став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури...

Переглядів: 421 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 9-12 травня 2019р. у м.Цвікау (Німеччина) відбувся літній кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту) зі спусків на санкороликах. Санкарі з 6 країн: Німеччини, Австрії, Польщі, Словаччини, Чехії та України різних вікових категорій змагалися у спусках на санній трасі з пластмасовим покриттям довжиною...

Переглядів: 439 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook