Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині триває конференція для працівників дошкільної освіти

Опубліковано: Вівторок, 26 лютого 2019 

min
max

Сьогодні, 26 лютого, у Палаці Мистецтв розпочалася конференція про кращі практики дошкілля «Коло дитини».

Серед тем конференції – інклюзія, діалог з батьками, міжнародний досвід, педагогічна майстерність, мотиваційні інструменти у роботі з персоналом, виклики та можливості сьогодення в дошкіллі.

Відкрив конференцію голова Львівської ОДА Олег Синютка, який виступив із доповіддю «Дошкілля в епіцентрі уваги» та відповів на питання учасників конференції.

«Дошкільна освіта є одним із пріоритетних напрямів. Адже саме у дитячому віці формується світогляд та закладається міцний фундамент для подальшого розвитку дитини. Для нас важливим є спільно з вами визначити пріоритети та скерувати на них відповідне фінансування. Діти – це майбутнє нашої держави, відтак, ми повинні дбати про їхню освіту», - зазначив Олег Синютка.

Організатори конференції – департамент освіти і науки Львівської ОДА та ГО «Центр соціальних інновацій».

«Від дошкільної освіти у найбільшій мірі залежать майбутні успіхи дитини в житті. Адже наукою доведено, що найбільший багаж, який дитина може взяти для свого становлення, вона бере до 5-ти річного віку. Саме тому ми вирішили створити такий комунікаційний майданчик, чим і стала ця конференція, де буде можливість обговорення проблем дошкілля Львівщини, обміну досвідом та успішними практиками», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Спікерами конференції є керівники ЗДО, педагоги-методисти, освітні управлінці, викладачі-практики, які мають свою історію успіху в розвитку дошкілля.

Загалом у конференції взяли участь понад 200 педагогів та керівників ЗДО.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Модернізація освітнього простору – інвестиція у майбутнє (Мостиська ОТГ) Модернізація освітнього простору – інвестиція у майбутнє (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Середа, 30 серпня 2017       30 серпня 2017 року  відбулася учительська Конференція  відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області (Мостиська ОТГ).  Валентина Григорівна Чернега, начальник  Відділу  ОКТМС презентувала  аналіз діяльності освітян, вагомі результати, якісні зміни,...

Переглядів: 735 Коментарів: 0

Відділи освіти

Подяки НРЦ  «Левеня» Подяки НРЦ «Левеня» Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 Щирі вітання та слова вдячності допомагають створити комфортну атмосферу, мотивуючи до подальшої плідної праці. Дружній «левенятський» Колектив ґречно дякує за безліч слів та теплих побажань від гостей конференції. Вони наповнили душу світлом і теплом, подарували надію на подальші звершення, віру в успіх,...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook