Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові відбудеться ХІV Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях» на тему «Казки та легенди»

Опубліковано: П`ятниця, 22 лютого 2019 

min
max

Триває конкурс на участь у ХІV Міжнародному фестивалі особливих театрів «Шлях» на тему «Казки та легенди» серед театральних інклюзивних колективів (колективи, в яких беруть участь діти та молодь як з інвалідністю, так і без).

Мета заходу – інтеграція людей з інвалідністю в суспільство через розвиток їх творчих здібностей та залучення до культурного життя суспільства.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 березня на електронну скриньку: stezhyna@gmail.com (завантажити форму заявки та Положення про проведення фестивалю можна тут).

Конкурсний відбір у форматі міні-фестивалю відбудеться 1 квітня на сцені Львівського академічного обласного театру ляльок (площа Данила Галицького, 1).

Переможці конкурсного відбору зможуть:

  • Отримати консультацію фахівців із галузі театру та музики щодо їх постановки.
  • Взяти участь у міжнародному фестивалі «Шлях», який відбудеться у Львові 3-10 жовтня 2019 року на сценах Лялькового театру та Першого театру.
  • Отримають можливість бути учасниками інших міжнародних фестивалів в Україні та за кордоном
  • Познайомляться з іншими колективами, які займаються подібною діяльністю.

Зазначимо, що фестиваль проходить в рамках міжнародної театральної програми, яка реалізовується в Україні (Львів), Польщі (Люблін, Перемишль), Республіці Білорусь (Брест).

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook