Період публікації:

від

до

Категорія:

У їхніх серцях жила Україна

Опубліковано: Середа, 20 лютого 2019 

min
max

Їх назвали Небесною Сотнею - українців, які загинули в Києві, на вулицях Грушевського та Інститутській. Саме вони зробили перший крок... і журавлиним ключем полинули у вічність.
18-21 лютого вся Україна вшановує День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
У Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст. Пустомитівського району проведено годину пам'яті Героїв Небесної Сотні: "У їхніх серцях жила Україна", яку підготували учні 8 класу з класним керівником Петрів О. П. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за волю України, а також пригадали події, які відбулися 5 років тому.
            У кінці виступу слово було надане гостеві, Бутинцю Юрію Степановичу, який розповів про себе та своє життя до війни. З сльозами на очах учні та вчителі слухали розповідь про події 18-21 лютого 2014 р. на Майдані. На завершення Юрій Степанович побажав усім мирного неба над головою.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

День вишиванки День вишиванки Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 День вишиванки, який цього року  святкували 16 травня, учнівське самоврядування Пустомитівської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. Василя Кучабського вирішило відсвяткувати неординарно. Бо окрім традиційного вбрання з обов’язковими елементами вишивки діти готували святковий флешмоб «Вишиванка об’єднує УКРАЇНУ».

Переглядів: 70 Коментарів: 0

Відділи освіти

Свято сім’ї Свято сім’ї Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 Сім’я – невіддільна частинка у долі кожної людини. Батько, мати, дідусь, бабуся – це вони супроводжують нас усе життя, опікуються маленькими, дбають про вже дорослих  і завжди в тривозі за майбутнє своїх дітей. Учні 4-А класу з класоводом Москалюк Галиною Володимирівною 15 травня провели родинне свято...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook