Період публікації:

від

до

Категорія:

СВЯТО СТРІТЕННЯ

Опубліковано: Вівторок, 19 лютого 2019 

min
max

Як  нестримно летить час, ще  зовсім  недавно ми раділи новорічним святам, а вже лютий, останній місяць зими, розпочав свій відлік часу. Кожен місяць несе свої свята. Лютий може похвалитися  одним із найбільших церковних  свят – Стрітенням Господнім.

15 лютого православні відзначають свято Стрітення Господнє. Таку назву воно має тому, що у цей день відбулася зустріч Божої дитини – маленького Ісуса і його Пресвятої Матері з праведником Семеоном.

За народним повір’ям, у цей день Зима зустрічається з Весною. І як підмітили спостережливі люди, якщо Зима переможе, то довго ще буде холодно, а якщо Весна візьме верх, то поверне на тепло. 
Саме цього дня у нашій школі відбулися змагання між Зимою та Весною. Керівники шкільних театральних  гуртків учнів молодшої школи Онисько Галина Михайлівна та Оп’єля Ганна Михайлівна організували та провели чудове свято.  Діти  розповіли легенди про свято Стрітення, які почули від своїх бабусь та поділилися прислів’ями та прикметами про цей день. Дійство продовжилося сценкою символічної зустрічі зими та весни. На свято завітали гості із царства звірів, квітів, птахів, а також діти продемонстрували свої вокальні та хореографічні здібності. Свято пройшло весело, цікаво. Учасники співали пісні, грали в ігри. Учням та батькам  свято запам’ятається надовго.

Отож,  нехай запалена стрітенська свічка  захистить нас усіх; і наш край, наші родини, нашу рідну землю від біди, розрухи і війни, хай оберігає від нещастя всіх людей!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 12 березня 2019 року відбувся урок  ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Людмили Олександрівни Паук - УЧИТЕЛЬКИ Пустомитівської ЗОШ №1, асистента кафедри педагогіки Львівського ОІППО. Майже 1,5 години (з перервою, без сумніву) працювала вчителька  зі своїми ПЕРШОКЛАСНИКАМИ: цікаво, творчо, вміло і легко...

Переглядів: 151 Коментарів: 0

Відділи освіти

Він був поетом волі в час неволі Він був поетом волі в час неволі Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 Він був поетом волі в час неволі, Поетом доброти в засиллі зла. Була у нього надзвичайна доля, Та доля Україною була. Сьогодні учні 5-11 класів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст.під керівництвом Ханас Б. М., Краснокутської Р. З. та Колодій О. І. святкували 205-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Не...

Переглядів: 133 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook