Період публікації:

від

до

Категорія:

СВЯТО СТРІТЕННЯ

Опубліковано: Вівторок, 19 лютого 2019 

min
max

Як  нестримно летить час, ще  зовсім  недавно ми раділи новорічним святам, а вже лютий, останній місяць зими, розпочав свій відлік часу. Кожен місяць несе свої свята. Лютий може похвалитися  одним із найбільших церковних  свят – Стрітенням Господнім.

15 лютого православні відзначають свято Стрітення Господнє. Таку назву воно має тому, що у цей день відбулася зустріч Божої дитини – маленького Ісуса і його Пресвятої Матері з праведником Семеоном.

За народним повір’ям, у цей день Зима зустрічається з Весною. І як підмітили спостережливі люди, якщо Зима переможе, то довго ще буде холодно, а якщо Весна візьме верх, то поверне на тепло. 
Саме цього дня у нашій школі відбулися змагання між Зимою та Весною. Керівники шкільних театральних  гуртків учнів молодшої школи Онисько Галина Михайлівна та Оп’єля Ганна Михайлівна організували та провели чудове свято.  Діти  розповіли легенди про свято Стрітення, які почули від своїх бабусь та поділилися прислів’ями та прикметами про цей день. Дійство продовжилося сценкою символічної зустрічі зими та весни. На свято завітали гості із царства звірів, квітів, птахів, а також діти продемонстрували свої вокальні та хореографічні здібності. Свято пройшло весело, цікаво. Учасники співали пісні, грали в ігри. Учням та батькам  свято запам’ятається надовго.

Отож,  нехай запалена стрітенська свічка  захистить нас усіх; і наш край, наші родини, нашу рідну землю від біди, розрухи і війни, хай оберігає від нещастя всіх людей!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Мама! Найдорожче слово в світі Мама! Найдорожче слово в світі Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019 День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Це свято-свято вічності. Мама – найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, зайвими вони не будуть ніколи. До Дня Матері у Підбірцівській ЗОШ I-III ступенів, вчитель фізичної культури Карабан Н.М. зі...

Переглядів: 183 Коментарів: 0

Відділи освіти

"Родина, родина від батька до сина…" "Родина, родина від батька до сина…" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 24 травня дружна класна родина 6-го гімназійного класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії зібралася на святі "Родина, родина від батька до сина…". Увага і повага до сім'ї, до роду не приходить сама по собі. Її треба виховувати. Дитина змалку повинна усвідомлювати свою приналежність до родини, до рідного...

Переглядів: 105 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook