Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Вівторок, 19 лютого 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш. З мандрів. Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника).

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

 • 21 лютого

13:30 год. – музейний урок з математики «Вимірюємо площини Богородчанського іконостаса».

 • 22 лютого

13:30 год. – музейний урок із зарубіжної літератури на тему «Ніч перед Різдвом» М. Гоголя на прикладі ікон «Різдва Христового» зі збірки НМЛ ім. А. Шептицького.

17:00 год. – лекція Лілії Назар-Шевчук, кандидата мистецтвознавства, доктора філософії Ph.D., доцента кафедри історії музики ЛНМА ім. М. Лисенка на тему «Розмаїття стильових барв у творчості галицьких композиторів – сучасників Івана Труша» в рамках виставкового проекту «Відомий і невідомий Труш».

 • 24 лютого

15:00 год. – кураторська екскурсія Оксани Білої в рамках виставкового проекту «Відомий і невідомий Труш. З мандрів. Постаті»

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 13 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш. «Ретроспектива» (до 150-річчя від дня народження художника).
 • 20 лютого – в межах освітньої програми «Музейна педагогіка» – музейний урок з образотворчого мистецтва «Жанри мистецтва» (за матеріалами експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
 • 21 лютого – в межах освітньої програми «Музейна майстерня» – майстер-клас із друку гравюри (за мотивами графічних творів Л. Геца, Я. Музики, М. Яціва).
 • 22 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий і невідомий Труш» – лекція «Іван Труш та Іван Франко. До історії взаємин». Лектор – Богдан Тихолоз, директор ЛНЛММ Івана Франка.
 • 23 лютого – в межах освітнього проекту «Дитячий музейний клуб» – тематичне заняття та майстер-клас.
 • 24 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий і невідомий Труш» – майстер-клас для дорослих з олійного живопису за мотивом твору І. Труша «Жнива».

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

 • 4 жовтня – 21 лютого – виставка «Українське народна вишивка із збірки Олени та Ольги Кульчицьких» (за матеріалами фондового зібрання НМЛ ім. А. Шептицького).

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 7 лютого – 2 квітня – виставка Антона Манастирського. 7 – 24 березня – Михайло Безпальків. Малярство. 9 березня – 11 квітня – Шевченкіана Національного музеї у Львові. В...

Переглядів: 1302 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 15 березня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати у березні наступні заходи: 7 лютого – 2 квітня – виставка Антона Манастирського. 28 лютого – 17 березня – виставка студентських робіт ЛДКДУМ ім. І. Труша. 7 – 24 березня – Михайло...

Переглядів: 1225 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook