Період публікації:

від

до

Категорія:

Виставка дитячих малюнків «Зима очима дітей» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 15 лютого 2019 

min
max

У четвер, 14 лютого у Великолюбінському НРЦ  під керівництвом вчителів  образотворчого мистецтва Семенович І.Я. і Курило М.М. відбулася виставка дитячих малюнків на тему «Зима очима дітей» учнів 5-8 класів.

Зима для дітей-це найвеселіша пора року. У своїх малюнках діти старалися передати чарівність і красу зими, відобразити зимову казкову феєрію рідного краю,  любов до природи, до святого Миколая,  Різдва Христового. Учні зобразили зиму такою,  якою її бачать. У своїх роботах вихованці старалися зобразити також зимові традиції українців. Метою виставки було систематизувати і узагальнити знання дітей про основні ознаки зими та її традиції, розвиток творчої уяви,  фантазії та естетичного смаку учнів. Діти отримали велике задоволення від творчого процесу.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Екскурсія на виставку Писанок Екскурсія на виставку Писанок Опубліковано: Неділя, 21 квітня 2019 Учні НРЦ "Мрія" у супроводі вихователів відвідали цікава і повчальну виставку Писанок.

Переглядів: 1 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Зоопарк під мікроскопом (фото) Зоопарк під мікроскопом (фото) Опубліковано: Понеділок, 08 квітня 2019 21.02.19р. учні 2 класу КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» відвідали виставку «Зоопарк під мікроскопом». Тут діти дізнались, як влаштований мікроскоп та змогли попрацювати з ним самостійно. Юні дослідники розглянули фрагменти гірських порід,...

Переглядів: 58 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook