Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

  • 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника).

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

  • 13 лютого

11:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

12:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

13:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

14:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

15:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

16:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

  • 14 лютого

10:00 год. – методичне об’єднання для вчителів на тему: «Музейна педагогіка».

11:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

12:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

13:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

14:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

15:00 год. – тематична екскурсія для дітей «Стрітення Господнє».

16:00 год. – майстер-клас для дітей «Стрітенська свічка».

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

  • 13 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш. Ретроспектива» (до 150-річчя від дня народження художника).
  • 13 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – лекція «Іван Труш та Іван Франко. До історії взаємин». Лектор – Богдан Тихолоз, директор ЛММ Івана Франка.
  • 14 лютого – в межах проекту «Музейна педагогіка» – музейний урок з предмету «Світ і я» – «Граємо в професії» (за матеріалами експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
  • 17 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – кураторська екскурсія.

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

  • 4 жовтня – 21 лютого – виставка «Українське народна вишивка із збірки Олени та Ольги Кульчицьких» (за матеріалами фондового зібрання НМЛ ім. А. Шептицького).

на базі Художньо-меморіального музею О. Новакіського:

  • 17 лютого – мистецький вечір у творчій майстерні Олекси Новаківського «Музика для братів по духу», який присвячений творчості визначного представника української музичної культури XX ст., композитора Василя Барвінського (спільно з Львівським музичним коледжем ім. С. Людкевича).

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 24 вересня – 20 жовтня – виставка робіт львівської художниці Олени Каменецької-Остапчук. Малярство. 14 жовтня – 24 жовтня – ХХ Міжнародний симпозіум з гутного скла....

Переглядів: 810 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 03 жовтня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 28 серпня – 10 жовтня – «ПОЗБИРАЙТЕ КРИХТИ, ЩОБ НЕ ПРОПАЛО НІЩО». Виставка, приурочена 130-літтю з часу відкриття Музею Ставропігійського інституту у Львові (1889-1939). 24...

Переглядів: 1024 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook