Період публікації:

від

до

Категорія:

Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у Болгарії

Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019 

min
max

У м.Благоєвграді (Болгарія) 7-10 лютого 2019р. відбувся ХХІІ міжнародний турнір «Петко Сіраков – Іван Ілієв» з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, участь у якому у повному складі взяла жіноча збірна України, яка готується до європейської молодіжної першості, що на початку березня пройде у Сербії.

Приємно, що половину команди склали вихованки Львівського училища фізичної культури, а одним з тренерів збірної був вчитель вільної боротьби училища Орест Скобельський. Приємно і те, що всі дівчата повернулися в Україну з нагородами.

У ваговій категорії до 50кг перемогу здобула Оксана Лівач (вип. 2014р.). У вирішальному поєдинку Оксана виявилася сильнішою за господарку змагань Міглену Селішку 8:5.

У категорії до 53кг рівних не було Христині Березі (вип. 2017р.). Христина у фіналі поклала на лопатки Сюзану Сейчару з Румунії.

Усі свої поєдинки у вазі до 59кг закінчила достроково минулорічна випускниця училища Ангеліна Лисак (на фото).

Студентка І курсу Романа Вовчак стала срібною призеркою у категорії до 76кг, а Анастасія Лавренчук (вип. 2018р.) – бронзовою серед борчинь вагою до 65кг.

На загал, українки вибороли у Болгарії 10 медалей, з них шість золотих, і посіли І місце у загальнокомандному заліку.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьби Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьби Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019 У м.Новому Саду (Сербія) 10 березня 2019р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років. В останній день змагань срібну нагороду чемпіонату виборов студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Ідзінський (на фото). У фіналі вагової категорії...

Переглядів: 73 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Вихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь Європи Вихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь Європи Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019 1 золота, 2 срібні медалі, 2 п’ятих місця і 85 залікових очків (половина) у скарбничку збірної України – такий підсумок участі вихованок Львівського училища фізичної культури у чемпіонаті Європи з жіночої боротьби серед молоді віком до 23 років, який 4-10 березня 2019р. відбувся у м.Новий Сад (Сербія). Чемпіонкою...

Переглядів: 126 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook