Період публікації:

від

до

Категорія:

Триває реєстрація на онлайн-курс з протидії булінгу в закладах освіти

Опубліковано: П`ятниця, 08 лютого 2019 

min
max

Триває реєстрація на безкоштовний відкритий онлайн-курс для освітян з протидії булінгу (цькування) у закладах освіти. Курс стане також у нагоді всім, хто хоче дізнатися про причини цькування, про те, як запобігати йому та як правильно вирішувати конфліктні ситуації. Зареєструватися можна за посиланням.

Курс складатиметься з 5 модулів:

  • Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники.
  • Організація протидії та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти.
  • Діагностика булінгу (цькування) в закладі освіти.
  • Протидія булінгу (цькуванню).
  • Профілактика попередження булінгу (цькування) в закладах освіти.

Пройти курс можна буде в будь-який зручний час. Усі лекції, завдання та форум будуть доступні завжди.

Після успішного завершення курсу кожен отримає відповідний сертифікат.

Детальніше прочитати про курс, його старт, укладачів тощо можна тут.

Онлайн-курс створено у межах співпраці Міністерства освіти і науки України, громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» та Міжнародного фонду «Відродження».

Додатково:

Булінг (цькування) – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, зокрема, із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

За даними дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67 % дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу впродовж останніх трьох місяців, а 24 % дітей стали жертвами цього явища.

Нагадаємо, що 16 січня 2019 року Президент України підписав закон, який окреслює поняття «булінг» та вводить адміністративну відповідальність за нього.

Немає коментарів

Схожі статті:

Мій світ без насильства... Мій світ без насильства... Опубліковано: Вівторок, 21 січня 2020 21.01.2020 року у НРЦ І-ІІ ступенів «Довіра» голова Ради профілактики правопорушень, вихователь Стельмах О.В. провела з учнями 9-А та 9-Б класів бесіду «Мій світ без насильства» з метою запобігання булінгу. Вихователь ознайомила учнів, що таке булінг, якими можуть бути його прояви та наслідки, як навчитися...

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Булінг серед підлітків (фото) Булінг серед підлітків (фото) Опубліковано: Вівторок, 12 листопада 2019 7 жовтня 2019 року учні 6 класу КЗ ЛОР « Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» з класним керівником Гофрик М.І. та вихователем Білогруд О.М. здійснили екскурсію в Центр надання правової допомоги де провели тренінг «Булінг серед підлітків». Учні робили ...

Переглядів: 238 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook