Період публікації:

від

до

Категорія:

Вдосконалюємо систему управління дошкільною освітою

Опубліковано: Вівторок, 05 лютого 2019 

min
max

Сьогодні, 05 лютого 2019 р.,  проведено практичне заняття з керівниками дошкільних закладів освіти і відповідальними за  формування звітності та  бази даних у програмі  «Курс: дошкілля»  Шегинівської об’єднаної територіальної громади  «Підключення до порталу  “Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою” та формування бази даних і статистичної звітності».

Підключення до системи дозволяє створити єдину систему збору, обробки та зберігання інформації в розрізі закладу дошкільної освіти. Одночасно вирішується проблема забезпечення органів управління освітою повною оперативною та достовірною інформацією про діяльність ЗДО, що дає можливість здійснювати освітній менеджмент на більш високому рівні, ефективніше планувати витрати бюджетів всіх рівнів в рамках реалізації освітянських програм, раціонально та обґрунтовано корегувати напрями для подальшого розвитку дошкільної  освіти.

Керівники і відповідальні за адміністрування програми «Курс: дошкілля» провели масштабну попередню роботу із формування бази даних і  звітності закладу дошкільної освіти.

На  практичному занятті вони вносили ці дані у програму і передавали  на WEB-сервер.

 Як результат, усі  ЗДО  Шегинівської ОТГ підключені до порталу “Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою” та інформаційно-телекомунікаційної системи «ДІСО»,  сформували базу і статичний звіт 85-к.

Ця створена база  буде у подальшій роботі необхідним інформаційним ресурсом для прийняття обґрунтованих управлінських рішень в сфері дошкільної роботи.

Дякую усім, хто долучився до цього процесу і працює над його вдосконаленням!!!

Немає коментарів

Схожі статті:

Науково-практичний  семінар керівників закладів освіти Шегинівської ОТГ Науково-практичний семінар керівників закладів освіти Шегинівської ОТГ Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 Сьогодні, 16 травня 2019 року, на базі Гусаківського НВК проведено науково-практичний  семінар керівників закладів освіти Шегинівської ОТГ «Ефективні методи роботи сучасного педагога з поколінням Z: методика СОУП і застосування AR та VR- технологій». В роботі семінару взяли участь керівники ЗЗСО,...

Переглядів: 155 Коментарів: 0

Відділи освіти

Участь закладів освіти  Шегинівської ОТГ у Всеукраїнській  акції «Вишиванка дітям зони АТО» Участь закладів освіти Шегинівської ОТГ у Всеукраїнській акції «Вишиванка дітям зони АТО» Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 Сьогодні  в закладах освіти Шегинівської ОТГ проходили різноманітні заходи, які приурочені Всесвітньому Дню вишиванки. Напередодні  цього свята школярі, вихованці, педагоги, батьки  Балицького, Гусаківського, Поповицького НВК, Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ст., БДЮТ   активно долучилися до Всеукраїнської...

Переглядів: 165 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook