Період публікації:

від

до

Категорія:

Проект зі сталого розвитку шукає школи, готові до змін

Опубліковано: П`ятниця, 01 лютого 2019 

min
max

Хочете взяти участь у міжнародному літньому таборі зі сталого розвитку для підлітків? А втілити власний проект, що допоможе розв’язати проблему зі сміттям, енерго- чи водозбереженням, споживацькими звичками, захистом довкілля у вашому місті чи селі? Тоді приєднуйтесь до проекту для шкільної молоді «Збудуй своє майбутнє!».

Організація «Вчителі за демократію і партнерство» спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU розпочинає всеукраїнський освітній проект зі сталого розвитку для старшокласників «Make Your Future Self» («Збудуй своє майбутнє»).

Якщо ваш навчальний заклад прагне позитивних змін, готовий до нових викликів і дійсно дбає про сталий розвиток й громадянську активність учнів – приєднуйтесь! Якщо у ваших учнів є ідея проекту, але бракує інструментів й підтримки для її реалізації, – приєднуйтесь!

Тривалість проекту – один рік (січень-грудень 2019). Для участі будуть відібрані 15 шкіл з усієї України.

Щоб приєднатися до проекту, до 10 лютого включно заповніть реєстраційну форму за посиланням. Результати відбору будуть оголошені 17 лютого.

Які можливості надає проект для учнів та учителів?

 • 4 учні/учениці та один вчитель з кожної школи безоплатно візьмуть участь у 7-денному навчанні у Києві на практичних тренінгах зі сталого розвитку та соціального проектування, отримають навчально-методичні матеріали й консультування. Усі витрати (проїзд, проживанням, харчування) покривають організатори.
 • Шкільна команда проекту буде підготовлена до планування й успішної реалізації від А до Я власного соціального проекту зі сталого розвитку за підтримки експертів. Найкращі учнівські ідеї проектів будуть фінансово підтримані!
 • У серпні учні, які добре володіють англійською, зможуть безоплатно взяти участь у 5-тиденному міжнародному освітньому таборі разом із молоддю з Польщі та Молдови.
 • Представники шкільних команд, які успішно реалізують власний проект, презентують його результати на Зеленому Ярмарку у Києві за участю успішних громадських та підприємницьких ініціатив України у сфері сталого розвитку.

Для запитань і зв’язку:

Телефони: 063-523-07-48 – Микита Андрєєв, менеджер проекту; 095-534-09-81, 068-229-22-41 – Олена Харченко, медіа-координаторка.

E-mail: teachersdp@gmail.com (у темі листа вказуйте «Збудуй своє майбутнє»).

Сторінка проекту у facebook

Основні заходи проекту «Збудуй своє майбутнє»:

 • січень-лютий: відбір шкіл у проект

До 10 лютого включно відкрита реєстрація шкіл у проект. До 17 лютого – відбір та оголошення 15 шкіл, що візьмуть участь у проекті.

 • березень: практичні тренінги зі сталого розвитку й проектування

14-17 березня та 29-31 березня – практичні тренінги для учнів і вчителів відібраних шкіл зі сталого розвитку та проектування, тобто втілення ідеї власного майбутнього проекту.

 • квітень: розробка учнями ідей власних проектів

Команда учнів, які взяли участь у тренінгах, передають свій досвід одноліткам у школі, розробляють ідею власного проекту зі сталого розвитку для школи/громади та залучають у свою команду однодумців. Найкращі 10 проектних ідей, що обере журі, отримають міні-гранти – фінансову підтримку на реалізацію.

 • травень-жовтень: реалізація учнями власних проектів

Реалізація учнівськими командами проектів зі сталого розвитку.

 • червень-серпень: міжнародний освітній табір зі сталого розвитку

Впродовж червня-липня на конкурсній основі будуть відібрані 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови, які візьмуть участь у літньому таборі. Учні з 15-ти шкіл-учасниць проекту «Збудуй своє майбутнє», які добре володіють англійською, будуть запрошені у табір.

У серпні відбудеться 5-тиденний освітній табір зі сталого розвитку за участю школярів з України, Польщі та Молдови.

 • вересень: моніторинг учнівських проектів зі сталого розвитку

Огляд попередніх результатів учнівських проектів зі сталого розвитку.

 • жовтень-листопад: підсумки учнівських проектів, Зелений Ярмарок

Підбиття підсумків та оголошення результатів реалізації учнями власних проектів зі сталого розвитку.

У листопаді у Києві відбудеться Зелений Ярмарок за участю успішних громадських та підприємницьких ініціатив України у сфері сталого розвитку. Учнівські команди, які успішно реалізують власний проект, зможуть презентувати його результати на Ярмарку.

 • грудень: підсумки всеукраїнського проекту «Збудуй своє майбутнє»

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Розпочався відбір ЗНЗ для участі у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» Розпочався відбір ЗНЗ для участі у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» Опубліковано: Понеділок, 10 жовтня 2016 Розпочався відбір загальноосвітніх навчальних закладів для участі у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Взяти участь у відбірковому етапі проекту запрошуються керівники ЗНЗ. Просимо заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/6005XwoVN02o29ao2. Заявки...

Переглядів: 689 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Львівщина – в трійці лідерів із кількості першокласників Львівщина – в трійці лідерів із кількості першокласників Опубліковано: Понеділок, 02 вересня 2019 1 вересня у школах Львівщини розпочали навчання 29 649 першокласників. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської ОДА. «2019/2020 навчальний рік – це другий рік, коли всі українські школи навчатимуть класи за новим Державним стандартом «Нова українська школа». Є такі, а це 9 шкіл...

Переглядів: 205 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook