Період публікації:

від

до

Категорія:

Зустріч із психологами дитячих садочків нашого міста в рамках проекту “Казкотерапія”

Опубліковано: Понеділок, 28 січня 2019 

min
max

24 січня в Навчально-методичному центрі освіти м. Львова відбулась зустріч із психологами дитячих садочків нашого міста. Підводили підсумки роботи проекту "Казкотерапія", який стартував у жовтні 2016 року та обговорили плани роботи на 2019 рік.

Впродовж двох років у ньому взяв участь 31 заклад дошкільної освіти та охоплено близько 1240 дошкільників і їх родин. Після сьогоднішньої зустрічі долучились ще 19 садочків.

У рамках "Казкотерапії" в садки потрапили авторські казки Мірча Греку та Жанни Греку, які спрямовані на профілактику залежностей, агресії та виховання почуття міри. Використовуючи сюжети цих казок проводились вистави, інсценівки, а також за їх мотивами діти малювали малюнки та обігравали практичні ситуації на заняттях з психологами в садочках. Такі казки можна було отримати для домашнього сімейного читання.

"На семінарі обговорювались питання написання власних казок для їх втілення, реалізації та читання; як далі працювати в рамках даного проекту; як готувати вистави на основі казок для того, щоб діти могли дивитися та для себе черпати необхідну інформацію і сприймати цінності, що дають казки", - розповів голова Громадської ради при управлінні освіти ДГП ЛМР та керівник проекту Роман Лобай.

Немає коментарів

Схожі статті:

Тренінг "Як змоделювати урок у програмі Moza Book?" Тренінг "Як змоделювати урок у програмі Moza Book?" Опубліковано: П`ятниця, 08 лютого 2019 Для того, щоб легко було використовувати е-технології у навчально-виховному процесі для вчителів  ми проводимо різноманітні навчання. Наприклад, 7 лютого для вчителів хімії у рамках проекту «Е-освіта» проведено тренінгове заняття №5 на тему: «Як змоделювати урок у програмі Moza Book?». На ньому методисти...

Переглядів: 1179 Коментарів: 0

Відділи освіти

Mobilab_Lviv та школярі СЗШ №7 м. Львова Mobilab_Lviv та школярі СЗШ №7 м. Львова Опубліковано: Середа, 06 лютого 2019 А наша Мобільна наукова лабораторія  вже у Середній загальноосвітній школі № 7 м. Львова. Там школярі вражені від лабораторії. Вони не здогадувались, що вчити фізику можна так цікаво та легко.

Переглядів: 617 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook