Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Четвер, 24 січня 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

  • 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника).

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

  • 30 січня о 16:00 год. – майстер-клас для дітей «Замальовки за мотивами творів Івана Труша».
  • 2 лютого о 13:00 год. – майстер-клас для дорослих «Малюємо пейзажі Івана Труша».

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

  • 13 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш» «Ретроспектива» (до 150-річчя від дня народження художника).
  • 29 січня – в межах проекту «Музейна педагогіка» – музейний урок з української мови – «Загублені частини мови» (за матеріалами експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
  • 30 січня – в межах проекту «Музейна педагогіка» – музейний урок з художньої культури «Види мистецтва» (за матеріалами експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
  • 3 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – живописний майстер-клас для дорослих за мотивом твору І. Труша «Сосна Триптих».

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

  • 4 жовтня – 4 лютого – виставка «Українське народна вишивка із збірки Олени та Ольги Кульчицьких» (за матеріалами фондового зібрання НМЛ ім. А. Шептицького).
  • 3 лютого о 14:00 год. – кураторська екскурсія в експозиції виставки «Українська народна вишивка з колекції Олени та Ольги Кульчицьких» у зібранні НМЛ ім. А. Шептицького.

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 24 вересня – 20 жовтня – виставка робіт львівської художниці Олени Каменецької-Остапчук. Малярство. 14 жовтня – 24 жовтня – ХХ Міжнародний симпозіум з гутного скла....

Переглядів: 806 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 03 жовтня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 28 серпня – 10 жовтня – «ПОЗБИРАЙТЕ КРИХТИ, ЩОБ НЕ ПРОПАЛО НІЩО». Виставка, приурочена 130-літтю з часу відкриття Музею Ставропігійського інституту у Львові (1889-1939). 24...

Переглядів: 1024 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook