Період публікації:

від

до

Категорія:

Різдвяно-новорічні свята

Опубліковано: Середа, 09 січня 2019 

min
max

Впродовж грудня у Сокільницькій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка вчителями та учнями були проведені різдвяно-новорічні заходи.

Метою свят було формування уявлень дітей про звичаї та традиції українського народу святкування Різдва Христового та зустрічі Нового року; культуру мовлення та спілкування;. виховання ціннісного ставлення до народних традицій, любов до музики, почуття дружби, доброти.

Під час усіх дійств панував неповторний дух жартів та веселощів, де звучали мелодійні українські пісні, колядки. 

Все дарувало радість.
     

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Небесну Сотню зустрічає небо Небесну Сотню зустрічає небо Опубліковано: Четвер, 21 лютого 2019 «…Небесну Сотню зустрічає небо. У грудях серце зболене пече. Мабуть, на небі теж Героїв треба. Герої вічні! В них міцне плече». Скорботний захід, присвячений Героям Небесної Сотні, проведено в Лисиничівській ЗОШ І-ІІ ступенів 20 лютого 2019 року.

Переглядів: 197 Коментарів: 0

Відділи освіти

Від Різдва Христового до Стрітення Господнього Від Різдва Христового до Стрітення Господнього Опубліковано: Середа, 20 лютого 2019 14 лютого у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся виховний захід, присвячений завершенню циклу різдвяних свят: "Від Різдва Христового до Стрітення Господнього". Учасники свята розповідали про звичаї та традиції зимових свят, колядували, щедрували, бажали усім миру, достатку та здоров'я.  Усі ми знаємо...

Переглядів: 127 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook