Період публікації:

від

до

Категорія:

Тиждень правових знань у Горішненській школі

Опубліковано: П`ятниця, 21 грудня 2018 

min
max

Впродовж 10-14 грудня у Горішненській ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень правових знань.

Відтак, з метою підвищення правової культури школярів та усвідомлення ними своїх прав та обов’язків проведено ряд виховних заходів: тематичні години класного керівника, загальношкільну лінійку та індивідуальні бесіди вчителя предмета «Правознавство» з учнями.

Завершився Тиждень права зустріччю учнів 3-9 класів та педагогічного колективу з представником правоохоронних органів Приймою Р.В., який виступив із доповіддю на тему: «Наші права та обов’язки».

Немає коментарів

Схожі статті:

День вишиванки у Горішненській ЗОШ День вишиванки у Горішненській ЗОШ Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 16 травня вчителі, батьки та учні прийшли до Горішненської школи у вишиванках, що створило особливо святковий настрій. Вчителі початкових класів та педагог-організатор підготували свято «Вишивка – душа і скарб народу». Учні читали вірші, виконали ряд пісень, танців та інсценівок.

Переглядів: 108 Коментарів: 0

Відділи освіти

Інсценізація казок німецькою мовою у Горішненській ЗОШ Інсценізація казок німецькою мовою у Горішненській ЗОШ Опубліковано: Субота, 11 травня 2019 Нещодавно у Горішненській школі (Миколаївський р-н) відбулась інсценізація казок німецькою мовою: «Der Rattenfänger von Hammeln» та «Die Prinzessin auf der Erbse». Захід проведений з метою популяризації німецької мови, виховання поваги до традицій та культури інших народів, поглиблення знань учнів...

Переглядів: 85 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook