Період публікації:

від

до

Категорія:

Національно-патріотичне виховання: маже 30 тисяч дітей з усієї України відвідали музеї області

Опубліковано: П`ятниця, 07 грудня 2018 

min
max

Сьогодні, 7 грудня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання присутніх поінформували про проведену роботу у напрямку національно-патріотичного виховання у жовтні-листопаді 2018 року.

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, за цей період музеї області відвідали 29 955 дітей з усієї України, з районів Львівщини – 12 098 учнів, а з міст обласного підпорядкування Львівщини – 8 691 учнів.

Окрім того, у Народних домах області відбулось 6 856 заходів, 3 949 концертів і творчих вечорів, а також організували зустрічі з учасниками АТО – 255.

Також здійснили ознакування історико-культурних об'єктів на Львівщині, зокрема у 2018 році – 10 історико-культурних об'єктів. Ще 19 історико-культурних об'єктів запланували ознакувати до кінця 2018 року. Усі встановлені інформаційні таблиці будуть двомовними.

В області для бібліотек закупили сучасну літературу національно-патріотичного спрямування: 1 309 примірників книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» видавництва «Фоліо», 1 309 примірників книги о. Ореста-Романа Сала «Прагрення волі», 2 862 примірників книги «Західно-Українська народна республіка 1919-1923» видавництва «Манускрипт-Львів». Разом 5 480 примірників книг на суму 920 тис. грн.

Директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський ознайомив присутніх із організацією систематичних зустрічей молоді з учасниками АТО. Відтак, відбулись:

  • зустріч молоді з добровольцем батальйону «Львів» - бійцем АТО та сьогодні успішним бізнесменом Миколою Стецьківим, зустріч молоді з військовослужбовцями 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, які брали участь в антитерористичній операції на сході України;
  • зустріч молоді з курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які брали участь в антитерористичній операції на сході України;
  • зустріч молоді з переможцями міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) та ветеранами антитерористичної операції на сході України;
  • зустріч молоді «Новітня військова історія: ті, хто тримає мирне небо»;
  • зустріч молоді на тему: «Майдан – момент, що змінив хід історії» до відзначення 5-ї річниці Революції Гідності;
  • зустріч з істориками та громадськістю до 100-річчя ЗУНР на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка: історичний вимір українського державотворення».

На виконання обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки у жовтні-листопаді спільно з громадськими організаціями здійснили ряд заходів та проектів національно-патріотичного виховання, серед яких: обласна теренова гра «Легенда УПА», «Повстанська ватра 2018», патріотична освітня програма «Уроки Мужності». Окрім того, відбулись відкриті уроки у школах та вуличні лекції до 100-річчя ЗУНР на тему: «Галичани у війні 100 р. тому та сьогодні: щоб своєму правнуку порадив вояк Галицької Армії».

За інформацією департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, у напрямку національно-патріотичного виховання у жовтні-листопаді 2018 року заклади загальної середньої освіти області активно залучали учнів до переглядів фільмів патріотичної тематики. Найактивніше в області переглядають кінофільм «Кіборги». Також популярними є «Дебальцево», «Два дні в Іловайську», «Нескорений», «Залізна сотня», «Холодний Яр. Воля України – або смерть», «Легіон. Хроніка УГА».

Заклади загальної середньої освіти області долучилися до відзначення Дня Збройних сил України. Учні були активними учасниками акцій «Свічка Захисника», «Свічка солдату», «Привітай воїна з Днем Збройних Сил України», «Діти воїнам АТО».

Немає коментарів

Схожі статті:

Національно-патріотичне виховання – у центрі засідання Координаційної ради при Львівській ОДА Національно-патріотичне виховання – у центрі засідання Координаційної ради при Львівській ОДА Опубліковано: Середа, 30 жовтня 2019 Сьогодні, 30 жовтня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Львівській обласній державній адміністрації. Участь в заході взяла керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська. Маріанна Вільшинська наголосила на...

Переглядів: 452 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Триває конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання Триває конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання Опубліковано: П`ятниця, 15 лютого 2019 Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р....

Переглядів: 485 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook