Період публікації:

від

до

Категорія:

Інтегроване заняття у Львівському кооперативному коледжі

Опубліковано: Вівторок, 04 грудня 2018 

min
max

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Любов Фірчук та Зоряна Хомяк організували та провели для груп ПВ(н)-16, ПВ(н)-27 інтегроване заняття у формі лекції-презентації з навчальних дисциплін «Конституційне право України» та «Державне будівництво і самоврядування».

До проведення заняття була залучена Ірина Моряк – юрист Української Галицької Асамблеї, випускниця коледжу.

Мета заняття: ознайомлення з організаційними та правовими механізмами управління територіальною громадою в процесі розбудови інфраструктури міста, технологіями формування громадської думки та ресурсами, якими володіють територіальні громади, під час вирішення питань місцевого значення.

В Україні проводиться реформа у всіх галузях органів державної влади, в тому числі в органах місцевого самоврядування. Першими позитивними кроками провадження реформи стало розмежування повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підвищення відповідальності органів місцевої влади перед громадами, посилення фінансової спроможності органів регіонального самоврядування.

На даний момент запроваджено окремі елементи реформи адміністративно-територіального устрою, активізовано механізм добровільного об'єднання територіальних громад, розпочато реформу бюджетної децентралізації тощо. Поточний етап децентралізації, на думку фахівців, потребує прийняття нового законодавства та внесення змін до низки нормативних актів. Викладачі циклової комісії та практичний фахівець ознайомили студентів із новітніми викликами часу та завданнями, які ставить перед Україною європейське співтовариство. Подання матеріалу було систематичним, доступним для сприйняття студентами. Відчувався постійний взаємозв’язок з аудиторією.

Зазначимо,що студенти на попередніх заняттях уже мали змогу на практиці ознайомитись з організацією роботи органів місцевого самоврядування, а також у рамках виконання проекту Львівської міської ради на тему: «Міська рада – для молоді», в якому вони взяли участь.

На завершенні заняття Ірина Моряк наголосила: «Місцеве самоврядування: чи є зміни? На таку тему ми сьогодні дискутували з вами. Це нереальний досвід: читати лекцію студентам-правникам свого рідного коледжу. Молодь зараз дуже крута. В молоді зараз найбільший потенціал. Я вірю, що разом ми зробимо наші села та міста кращими».

Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі запитання. Лекція-презентація пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Заняття досягнуло поставленої мети і пройшло на належному рівні.

На занятті були присутні представники адміністрації, завідуючі відділень, викладачі коледжу.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв’язках з громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права пройшла обласна студентська олімпіада з історії України У Львівському кооперативному коледжі економіки і права пройшла обласна студентська олімпіада з історії України Опубліковано: Понеділок, 10 Червня 2019 Нещодавно на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів історії ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулася ХХІХ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів...

Переглядів: 383 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студенти Львівського кооперативного коледжу – учасники олімпіади з економічних дисциплін Студенти Львівського кооперативного коледжу – учасники олімпіади з економічних дисциплін Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь в Олімпіаді з економічних дисциплін серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Західної України, яка проходила на базі Львівського національного...

Переглядів: 182 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook