Період публікації:

від

до

Категорія:

Інтегроване заняття у Львівському кооперативному коледжі

Опубліковано: Вівторок, 04 грудня 2018 

min
max

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Любов Фірчук та Зоряна Хомяк організували та провели для груп ПВ(н)-16, ПВ(н)-27 інтегроване заняття у формі лекції-презентації з навчальних дисциплін «Конституційне право України» та «Державне будівництво і самоврядування».

До проведення заняття була залучена Ірина Моряк – юрист Української Галицької Асамблеї, випускниця коледжу.

Мета заняття: ознайомлення з організаційними та правовими механізмами управління територіальною громадою в процесі розбудови інфраструктури міста, технологіями формування громадської думки та ресурсами, якими володіють територіальні громади, під час вирішення питань місцевого значення.

В Україні проводиться реформа у всіх галузях органів державної влади, в тому числі в органах місцевого самоврядування. Першими позитивними кроками провадження реформи стало розмежування повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підвищення відповідальності органів місцевої влади перед громадами, посилення фінансової спроможності органів регіонального самоврядування.

На даний момент запроваджено окремі елементи реформи адміністративно-територіального устрою, активізовано механізм добровільного об'єднання територіальних громад, розпочато реформу бюджетної децентралізації тощо. Поточний етап децентралізації, на думку фахівців, потребує прийняття нового законодавства та внесення змін до низки нормативних актів. Викладачі циклової комісії та практичний фахівець ознайомили студентів із новітніми викликами часу та завданнями, які ставить перед Україною європейське співтовариство. Подання матеріалу було систематичним, доступним для сприйняття студентами. Відчувався постійний взаємозв’язок з аудиторією.

Зазначимо,що студенти на попередніх заняттях уже мали змогу на практиці ознайомитись з організацією роботи органів місцевого самоврядування, а також у рамках виконання проекту Львівської міської ради на тему: «Міська рада – для молоді», в якому вони взяли участь.

На завершенні заняття Ірина Моряк наголосила: «Місцеве самоврядування: чи є зміни? На таку тему ми сьогодні дискутували з вами. Це нереальний досвід: читати лекцію студентам-правникам свого рідного коледжу. Молодь зараз дуже крута. В молоді зараз найбільший потенціал. Я вірю, що разом ми зробимо наші села та міста кращими».

Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі запитання. Лекція-презентація пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Заняття досягнуло поставленої мети і пройшло на належному рівні.

На занятті були присутні представники адміністрації, завідуючі відділень, викладачі коледжу.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв’язках з громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студентська науково-практична конференція «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства» Студентська науково-практична конференція «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства» Опубліковано: Четвер, 21 березня 2019 У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства». Відкрила конференцію Людмила Бачинська, завідувач наукового відділу вишу, яка привітала усіх учасників і гостей...

Переглядів: 44 Коментарів: 0

Вища освіта

Відкрите заняття на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» Відкрите заняття на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» Опубліковано: Четвер, 21 березня 2019 Викладач циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Наталія Захарчук провела відкрите заняття з дисципліни «Судочинство в адміністративних судах» на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» в групі ПВ(н)-27. До проведення заняття була запрошена секретар...

Переглядів: 38 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook