Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар-практикум «Новітні технології в закладах ресторанного господарства»

Опубліковано: Понеділок, 03 грудня 2018 

min
max

29 листопада 2018 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся обласний семінар-практикум «Новітні технології в закладах ресторанного господарства», організатор семінару Рик О.М., методист Навчально-методичного центру у Львівській області, підготували – викладачі циклової комісії викладачів та майстрів виробничого навчання технологічного профілю під керівництвом голови циклової комісії Федьків Н.В.  

З вітальним словом від Львівського професійного коледжу виступила заступник директора з навчально-методичної роботи Скоробагата М.Т.

Викладач Гарбарчук Т.О. виступила з доповіддю «Нові технології в приготуванні страв». Викладач ознайомила слухачів з новими способами теплової обробки такими, як папільот, сувід, деглясування та інші, а також розповіла про нові харчові додатки до страв і нові тенденції приготуванні соусів та інших страв.

Викладач Трохим Г.М. виступила з доповіддю «Локаворство – новий напрям в кулінарії». Вона зупинилась на таких питаннях, як локальна продукція, нові продукти – новий вектор в кулінарії, функціональні продукти харчування, харчова синергія.

З доповіддю «Нові види устаткування закладів ресторанного господарства» виступила викладач Федьків Н.В. Слухачі семінару ознайомились з таким сучасним обладнанням, як пакоджети, термомікси, нові види грилів та інше, було наголошено на необхідності включення нових видів обладнання до навчальних планів і програм.

«Сучасні напрями в підборі посуду для подачі різних груп страв» розкрила доповідач Слаба Г.М. У її виступі було представлено різні види сучасного посуду, в тому числі креативного посуду для подачі страв, а також призначення цього посуду.

Доповідач Прейма І.М. ознайомила слухачів з головними положеннями розробки і впровадження системи НАССР. Учасники семінару ознайомились з такими питаннями, як головні положення розробки і впровадження системи, загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами згідно з нормативними документами, а також з програмою-передумовою НАССР.

З питанням «Застосування інноваційних інтернет-технологій в закладах ресторанного господарства» виступила викладач Музика Н.В. Вона ознайомила присутніх з можливістю використання інтернет-технологій, 3-D технологій для створення нових страв, а також для організації роботи в ресторанах.  

Семінар закінчився презентацією міні-закусок у верінах, створених руками студентів групи ТХ-2.33 під керівництвом майстра виробничого навчання Стахів М. М. та викладачів Боровської Г.А., Кабан Г.М., Гарбарчук Т.О. Були представлені закуски: «Оселедець під мусом», «Мус буряковий з сиром», «Морквявий мус», «Пате з грибів на брускеті», «Комплімент шефа (курка на шпажці)», «Брускета з сирно-горіховим кремом», «Роли вітамінні», «Роли кабачкові», «Такос з оселедцем», «Мільдей з лососем», «Закуска гуцульська» та інші.

Семінар-практикум «Новітні технології в закладах ресторанного господарства» отримав високу оцінку серед викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти Львівщини.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 17 квітня 2019 17 квітня 2019 року на базі Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний семінар викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Інноваційні підходи до викладання предмета «Захист Вітчизни»:         ...

Переглядів: 142 Коментарів: 0

Профтехосвіта

День   відкритих дверей у ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» День відкритих дверей у ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» Опубліковано: Вівторок, 16 квітня 2019 11 квітня 2019р. у ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг»  відбувся   День   відкритих дверей,  на який прийшли учні шкіл    м. Львова  № 21,69,70, а також з  Жовківського ,  Пустомитівського,   Буського районів.      Учні ознайомилися з умовами вступу до  училища з професіями,...

Переглядів: 46 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій


ІІ Форум професійної освіти
18 квітня 2019

ІІ Форум професійної освіти

Опубліковано: П`ятниця, 05 квітня 2019


ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook