Період публікації:

від

до

Категорія:

Про проведення обласного семінару викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю

Опубліковано: Понеділок, 26 листопада 2018 

min
max

22 листопада 2018 року на базі Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання і дизайну м.Львова відбувся обласний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Реалізація компетентнісного підходу у процесі навчання і виховання майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти».

У семінарі взяли участь: адміністрація Міжрегіонального центру ПТО ХМД м.Львова, методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є., 25 викладачів та майстри виробничого навчання із 10 ЗП(ПТО) області, які навчають своїх учнів перукарського мистецтва.

Керівником семінару була методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна.

Привітав учасників семінару директор Міжрегіонального центру ПТО ХМД м.Львова Вороняк Роман Михайлович та розповів про здобутки учнівського та педагогічного колективу, зупинився на проблемах і перспективах  підготовки професій перукарського профілю.

За планом роботи проведено:

  1. Майстер-клас з виконання «Жіночої модельної стрижки».

Провела  викладач Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова Хрін Христина Іванівна.

2. Презентація проведення уроків теоретичного  навчання з теми «Стрижки».

 Провела. викладач Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова Півтораніс Надія Ярославівна.

3. Майстер-клас з виконання «Гала-зачіски з елементами постижерних виробів».

Провели майстри виробничого навчання Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова Наконечна Людмила Олександрівна, Горнецька Василина Романівна.

4. Майстер-клас з виконання фантазійної зачіски з елементами постижерних виробів.

Провела викладач Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова Руснак Олена Вікторівна.

5. Показ колекції жіночих модельних зачісок з постижерними виробами.

Провели майстри виробничого навчання Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова.

6. Тенденцїі розвитку перукарського мистецтва в Україні та світі.

Результати проведення ХХІ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбувся 4-5 листопада 2018 року у м.Києві.

Доповіла міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва, двохразовий призер чемпіонату світу з перукарської майстерності Зінченко Людмила Романівна.

Окрім того під час семінару педагогічні працівники активно ділились власним досвідом роботи,обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Також гості мали можливість ознайомитись з навчально-методичною базою Міжрегіонального центру ПТО ХМД м.Львова.

Підведення підсумків семінару показало, що захід виявився цікавим та результативним.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 18 травня 2019 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» (до 110-ої річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича), які відбулися у Покутсько-Буковинських Карпататах на Терношорській...

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 16 травня  2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради  відбувся  обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку  напрямків туризму у місті Львові та Львівській області». У семінарі взяли...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook