Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-практикум викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

Опубліковано: Середа, 21 листопада 2018 

min
max

20 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури на тему: “Шляхи підвищення ефективності навчання з урахуванням компетентностей учнів на уроках української мови та літератури в закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

У семінарі взяли участь викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. В. та адміністрація навчального закладу.

Мета семінару – пошуки шляхів підвищення ефективності навчання з урахуванням компетентностей учнів з метою активізації їхньої розумової діяльності.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Формування ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури: роль інтерактивних методів. (Досвідом роботи поділилась Мигалик Тетяна Нестославівна, викладач української мови та літератури ВПУ № 29                            м. Львова).

2. Рецептивна естетика як парадигма опрацювання поетичних текстів. (Досвідом роботи поділилась Савич Катерина Сергіївна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище  м. Львова»).

3. Використання лінгвістичних ігор на уроках української мови. (Досвідом роботи поділилась Пудло Діана Степанівна, викладач української мови та літератури Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел).

4. Дидактична гра на уроках української мови як засіб формування соціальної та комунікаційної компетентності. (Досвідом роботи поділилась Хомут Оксана Василівна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг»).

5. Використання інтерактивних методів навчання на уроках української літератури. (Досвідом роботи поділилась Лагно Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище»).

6. Шляхи підвищення ефективності уроку. (Досвідом роботи поділилась Борова Марія Іванівна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».

    Учасники семінару побували на двох уроках, які провели викладачі української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» Лагно Світлана Миколаївна («Художні образи драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Природа і людина у творі. Неоромантичне  утвердження духовної сутності людини, її творчих можливостей.  Художні особливості драми-феєрії») та  Борова Марія Іванівна («Розділові знаки в реченнях із різними видами зв’язку»).

         Окрім того, під час засідання секції викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 18 травня 2019 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» (до 110-ої річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича), які відбулися у Покутсько-Буковинських Карпататах на Терношорській...

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 16 травня  2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради  відбувся  обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку  напрямків туризму у місті Львові та Львівській області». У семінарі взяли...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook