Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-практикум викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

Опубліковано: Середа, 21 листопада 2018 

min
max

20 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури на тему: “Шляхи підвищення ефективності навчання з урахуванням компетентностей учнів на уроках української мови та літератури в закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

У семінарі взяли участь викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. В. та адміністрація навчального закладу.

Мета семінару – пошуки шляхів підвищення ефективності навчання з урахуванням компетентностей учнів з метою активізації їхньої розумової діяльності.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Формування ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури: роль інтерактивних методів. (Досвідом роботи поділилась Мигалик Тетяна Нестославівна, викладач української мови та літератури ВПУ № 29                            м. Львова).

2. Рецептивна естетика як парадигма опрацювання поетичних текстів. (Досвідом роботи поділилась Савич Катерина Сергіївна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище  м. Львова»).

3. Використання лінгвістичних ігор на уроках української мови. (Досвідом роботи поділилась Пудло Діана Степанівна, викладач української мови та літератури Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел).

4. Дидактична гра на уроках української мови як засіб формування соціальної та комунікаційної компетентності. (Досвідом роботи поділилась Хомут Оксана Василівна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг»).

5. Використання інтерактивних методів навчання на уроках української літератури. (Досвідом роботи поділилась Лагно Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище»).

6. Шляхи підвищення ефективності уроку. (Досвідом роботи поділилась Борова Марія Іванівна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».

    Учасники семінару побували на двох уроках, які провели викладачі української мови та літератури ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» Лагно Світлана Миколаївна («Художні образи драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Природа і людина у творі. Неоромантичне  утвердження духовної сутності людини, її творчих можливостей.  Художні особливості драми-феєрії») та  Борова Марія Іванівна («Розділові знаки в реченнях із різними видами зв’язку»).

         Окрім того, під час засідання секції викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

День відкритих дверей у Стрийському ВХПУ День відкритих дверей у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 22 лютого 2019 20 лютого 2019р. у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся День відкритих дверей. Такий профорієнтаційний захід в училищі  відбувається щороку. Заклад радо вітає своїх потенційних здобувачів освіти і демонструє свої здобутки, вміння і таланти. Цього дня Стрийське ВХПУ  відвідали...

Переглядів: 19 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Героям Небесної Сотні... Героям Небесної Сотні... Опубліковано: Четвер, 21 лютого 2019 Небесна Сотня - наш біль і наша гордість, наші сльози і наш душевний щем вдячності... Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вшанував незламний і безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні. Учні розвісили білих паперових ангелів, які виготовили власноруч, у пам'ять про...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook