Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбувся семінар-тренінг з питань організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів

Опубліковано: Четвер, 15 листопада 2018 

min
max

Сьогодні, 15 листопада, в актовому залі департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбувся семінар-тренінг з питань організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів та освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

В ході роботи було обговорено низку питань. Директор департаменту Любомира Мандзій проаналізувала стан використання коштів державної субвенції для дітей з особливими освітніми потребами, а також обслуговування дітей в інклюзивно-ресурсних центрах, зокрема організацію надання послуг.

«Державна політика направлена на деінституалізацію інтернатних закладів з метою того, щоб дитина перебувала у сім’ї», - зазначила Любомира Мандзій.

Головний спеціаліст департаменту Марія Васюник-Кулієва поінформувала учасників семінару про нормативно-правові документи, якими вони мають керуватися у своїй професійній діяльності.

На завершення семінару представники обласного Центру методичної підтримки інклюзивної освіти, який нещодавно було створено при Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, виступили із презентаціями «Інклюзивно-ресурсний центр: статус, основні завдання та функції» та «Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини для забезпечення якісної участі в освітньому процесі».

Немає коментарів

Схожі статті:

МОН пропонує до громадського обговорення зміни до наказу про перелік спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами МОН пропонує до громадського обговорення зміни до наказу про перелік спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами Опубліковано: П`ятниця, 12 квітня 2019 МОН пропонує до громадського обговорення зміни до наказу про перелік спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу про внесення змін до наказу МОН від 23.04.2018 р....

Переглядів: 261 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

Британський професор Джульєт Хенкок про інклюзивне середовище Британський професор Джульєт Хенкок про інклюзивне середовище Опубліковано: Вівторок, 02 квітня 2019 На днях до Львова завітав Британський професор Джульєт Хенкок, з яким говорили про інклюзивне середовище, про можливість регулювати процес переходу дитини з програми раннього втручання у заклади дошкільної освіти. Таку зустріч організовано у рамках проекту "Розвиток моделі переходу між системою раннього...

Переглядів: 206 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook