Період публікації:

від

до

Категорія:

Практичне заняття «Вивчення асортименту та споживчих властивостей господарських товарів»

Опубліковано: П`ятниця, 09 листопада 2018 

min
max

Співпраця Львівського кооперативного коледжу економіки і права з мережею гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» у проведенні практичних занять на підприємстві допомагає студентам краще засвоїти матеріал, отриманий на лекціях, сприяє підготовці молодих висококваліфікованих кадрів для торговельної галузі, залученню фахівців до розроблення нормативно-правової бази, що регулює розвиток сфери торгівлі, послуг, організації спільних досліджень з вирішення актуальних проблем у галузі торговельного підприємництва, інформаційному обміну, підвищенню кваліфікації, стажуванню фахівців, а також організації та забезпеченню проходження виробничої практики та працевлаштуванню студентів.

Нещодавно викладачем циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тетяною Хомою для студентів спеціальності було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Товарознавство» на тему: «Вивчення асортименту та споживчих властивостей господарських товарів» в гіпермаркеті «Епіцентр-К».

Мета заняття – розглянути питання асортименту і показників якості товарів, які формують споживні властивості, на прикладі сучасного підприємства.

Під час заняття студенти мали змогу спостерігати, систематизувати, аналізувати, ознайомитись з роботою усіх відділів гіпермаркету, набули практичні вміння та навички з організації приймання товарів за кількістю і якістю, підготовки товарів до продажу, розміщення і викладки товарів, продажу товарів, основними чинниками, які впливають на формування асортименту і споживчих властивостей господарських товарів.

Студенти мали чудову нагоду наочно ознайомитися з особливостями роботи гіпермаркету «Епіцентр-К», діяльність якого спрямовано на розвиток економіки як регіону, так і держави загалом, працевлаштування молодих фахівців.

Представник ТОВ «Епіцентр К» розповіла про історію заснування компанії, про розвиток, діяльність, структуру і організацію роботи гіпермаркету.

Проведене заняття дало змогу студентам ознайомитися з широким і різноманітним асортиментом господарських товарів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Подібні заходи сприяють появі у студентів більш чіткого уявлення про свої здібності та майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри.

Викладач та студенти щиро вдячні керівництву та працівникам гіпермаркету «Епіцентр К» за підтримку в організації та проведенні практичного заняття на підприємстві.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Практичне заняття «Ознайомлення з формами торгівлі місцевої роздрібної торговельної мережі, видами і типами роздрібних торговельних підприємств» Практичне заняття «Ознайомлення з формами торгівлі місцевої роздрібної торговельної мережі, видами і типами роздрібних торговельних підприємств» Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018 Викладач циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Ванівська провела для  студентів групи ПМ(н)-17 практичне заняття з навчальної дисципліни «Організація і технологія торговельних процесів» на тему: «Ознайомлення з формами...

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Навчальна екскурсія з дисципліни «Барна справа» Навчальна екскурсія з дисципліни «Барна справа» Опубліковано: П`ятниця, 02 листопада 2018 У межах вивчення дисципліни «Барна справа» викладач циклової комісії готельно-ресторанної справи Львівського кооперативного коледжу економіки і права Руслана Погорілець провела для групи ГРС-16 практичне заняття (навчальна екскурсія) з елементами дуальної освіти в ресторані української кухні «Мартуся»...

Переглядів: 50 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта-2018»
23 - 24 листопада 2018

VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта-2018»

Опубліковано: Четвер, 08 листопада 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook