Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентам-правникам Львівського кооперативного коледжу розповіли про державних виконавців

Опубліковано: П`ятниця, 09 листопада 2018 

min
max

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували для випускних груп ПВ-16, ПВн-15, ПВн-25 зустріч із начальником Управління державної виконавчої служби Юрієм Сало та начальником Личаківського відділу державної виконавчої служби м. Львова Ігорем Шурготом, які провели відкриту бесіду на тему: «Хто такий державний виконавець та як ним стати?» для студентів спеціальності «Право».

Метою заходу є ознайомлення студентської молоді з діяльністю державної виконавчої служби.

Доповідачі привітали молодих фахівців з нещодавнім професійним святом, ознайомили з діяльністю Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції, зі завданням державної виконавчої служби України: реалізація державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері виконання рішень, організація, контроль та здійснення примусового виконання рішень у випадках, передбачених законом тощо.

Учасники заходу наголосили, що згідно ЗУ «Про виконавче провадження» виконавці поділяються на державних і приватних.

До державних виконавців входять керівники органів державної виконавчої служби, їхні заступники, головні державні виконавці, старші державні виконавці, державні виконавці органів державної виконавчої служби. Державний виконавець є представником влади, діє від імені держави і перебуває під її захистом та уповноважений державою здійснювати діяльність з примусового виконання рішень у порядку, передбаченому законом.

А от приватним виконавцем може бути громадянин України, уповноважений державою здійснювати діяльність з примусового виконання рішень у порядку, встановленому законом. Приватний виконавець є суб'єктом незалежної професійної діяльності. Приватним виконавцем може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит. Для визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, та вирішення питання щодо надання права на здійснення діяльності приватного виконавця при Міністерстві юстиції України утворюється Кваліфікаційна комісія приватних виконавців.

Також ознайомили студентську молодь із вимогами до осіб, які претендують на зайняття посад головних та старших державних виконавців відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби. Зазначили, що, в першу чергу, необхідні знання законодавства та якісне виконання поставлених завдань, своєчасне виконання рішень.

Бесіда мала пізнавальне значення й практичну спрямованість, прослідковувався зв’язок теоретичного і практичного матеріалу. На ній було розглянуті питання, що логічно пов’язані між собою. Під час проведення бесіди гості використовували сучасні технічні і мультимедійні засоби навчання, що, безсумнівно, формуватиме у студентів використання мультимедіа у професійній діяльності.

Присутні мали можливість задавати питання доповідачам, отримати кваліфіковані  відповіді, які їм згодяться в майбутньому.

Адміністрація коледжу та викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін вдячні представникам державної виконавчої служби за те, що їм небайдужа доля молодих спеціалістів і вони завітали до них з практичними порадами.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Лекція-презентація на тему: «Банківська система України: характеристика, сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку» Лекція-презентація на тему: «Банківська система України: характеристика, сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку» Опубліковано: Вівторок, 02 липня 2019 Забезпечення зайнятості випускників закладів вищої освіти є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вони є найактивнішою частиною працездатного населення. У рамках сприяння працевлаштуванню викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного...

Переглядів: 1708 Коментарів: 0

Вища освіта

Студенти-правники Львівського кооперативного коледжу ознайомилися з діяльністю Міністерства юстиції України Студенти-правники Львівського кооперативного коледжу ознайомилися з діяльністю Міністерства юстиції України Опубліковано: Четвер, 13 грудня 2018 З метою залучення до освітнього процесу працівників установ, діяльність яких має безпосереднє відношення до спеціальностей закладів вищої освіти, викладач циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Людмила Бачинська провела для груп ПВ(н)-26 та ПВ(н)-27...

Переглядів: 281 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook