Період публікації:

від

до

Категорія:

«Гарних манер набувати, ввічливим ставати»

Опубліковано: П`ятниця, 09 листопада 2018 

min
max

Під час тижня виховної роботи присвяченого 100 – річчю з дня народження В.О.Сухомлинського   «Спадщина В.О.Сухомлинського – складова морального виховання», з учнями 7-А класу було проведене заняття-консультація «Гарних манер набувати, ввічливим ставати»

Мета цього заняття підібрана таким чином, щоб не тільки дати нові знання, але й перевірити ті, що вже мають учні.

Під час заняття учні закріпили стійкі навички і звички культурної поведінки; вчилися дотримуватись усіх форм увічливості під час розмови; в ході дидактичної гри « Фея Ввічливості» вихованці створили «Квіткову галявину ввічливих слів»; при обговоренні ситуацій (вправа «Мікрофон») учні вправлялися в умінні звертатися з різними проханнями, пропозиціями до рідних чи незнайомих людей, до дітей у групі, в громадських місцях.

Вихованці із зацікавленням слухали та дружньо розмірковували про загальнолюдські цінності при обговоренні уривку з оповідання В.О. Сухомлинського «Азбука ввічливості».

Підсумковим етапом заняття були складені правила ввічливості класу під девізом «Ввічливість – це сума маленьких жертв, які ми приносимо оточуючим нас людям».

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook