Період публікації:

від

до

Категорія:

Зорепад перемог дрогобицьких ліцеїстів

Опубліковано: Четвер, 25 жовтня 2018 

min
max

У жовтні для участі в обласних турнірах з’їжджаються до Львова найсильніші представники кращих загальноосвітніх навчальних закладів області. Постійними учасниками цих престижних учнівських змагань є вихованці Дрогобицького ліцею, які в поточному навчальному році уже кілька разів ставали переможцями і призерами.

Блискуче показали себе на обласному рівні юні математики. Учитель математики Ірина Новожилова запросила до команди учнів другого курсу групи інформаційних технологій Максима Коваля, Андрія Бартіша, Богдана Павлішака, Назара Романіва та Іванну Трибулович. Високий рівень підготовки ліцеїстів та досвід виступів у подібних змаганнях допомогли у фіналі здолати серйозних конкурентів з Львівської академічної гімназії та Львівського фізико-математичного ліцею і посісти перше місце.

Команда юних економістів у складі Вікторії Герман, Наталії Криванчик, Софії Радевич-Винницької, Наталії Чаплі та Михайла Цапа під керівництвом учителя економіки Ольги Середньої стала призером турніру, посівши друге місце.

З другим місцем повернулися і юні знавці географії. Учитель Володимир Добрянський відібрав до команди Наталію Білокур, Жанну Борисюк, Любов Альберду, Анну Фаєк та Владислава Єнчке.

Уже традиційно на високому рівні виступили у Львові і знавці біології. Учні Оксани Рубель Марія Куцопей, Юлія Губицька, Анна Брижко, Анна Тищенко та Роман Баб’як склали команду, яка в упертій боротьбі посіла високе друге місце.

Немає коментарів

Схожі статті:

Звіт директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році Звіт директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році Опубліковано: Четвер, 27 Червня 2019 24 червня на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, Ради ліцею та громадськості відбувся звіт за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць. В обговоренні звіту взяли участь: Олег Хрущ, Володимир Чуба, Світлана Гірняк, Михайло...

Переглядів: 1060 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Учні та студенти Львівщини – серед переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка Учні та студенти Львівщини – серед переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка Опубліковано: Четвер, 13 Червня 2019 Нещодавно на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка провели нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Загалом у фінал змагання вийшов 771 конкурсант. Учасниками нагородження стали школярі 5-11 класів,...

Переглядів: 414 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook