Період публікації:

від

до

Категорія:

Шість цеглинок в освітньому просторі школи (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 

min
max

Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань. (В. Сухомлинський)
10 жовтня  у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для учителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проведено навчальний тренінг з використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах. 
Метою навчального тренінгу було  впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес початкового навчання, сприяння  розвитку  творчого потенціалу вчителя, підвищення  ефективності  роботи з обдарованими дітьми.
Методист РМК Сабадаш Л.Я.  та  учителі початкових класів Золочівського НВК Завальнюк Г.І. та Золочівської ЗОШ І-ІІІст №1 Пиріжок Н.Б. ознайомили педагогів із технологією навчання «Шість цеглинок» –  яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.
ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.
Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань, умінню працювати в команді тощо.
Працювали творчо, цікаво, натхненно.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Акція "16 днів проти насильства" у Струтинській ЗОШ І-ІІ ступенів. Акція "16 днів проти насильства" у Струтинській ЗОШ І-ІІ ступенів. Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Я маю право жити на землі                                                                                                               Творити, дихати, учитись, Примножувать багатства всі свої,     Своєю Україною гордитись. З 25 листопада по 10 грудня в Струтинській ЗОШ I-II ступенів проходила...

Переглядів: 18 Коментарів: 0

Відділи освіти

Свято "Казко, ти наша гостя!" Свято "Казко, ти наша гостя!" Опубліковано: Понеділок, 10 грудня 2018 «Казко, ти наша гостя!» – ось під такою назвою відбулося свято у 2 та 3 класах Плугівського НВК І-ІІІ ступенів. У цей день до нашої школи завітали казочки. Під керівництвом Марчак О. В. та Грабовської Ю. Ю. учні вміло перевтілились у казкових героїв, проявили свої артистичні вміння та подарували чудовий...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook