Період публікації:

від

до

Категорія:

Шість цеглинок в освітньому просторі школи (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 

min
max

Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань. (В. Сухомлинський)
10 жовтня  у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для учителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проведено навчальний тренінг з використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах. 
Метою навчального тренінгу було  впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес початкового навчання, сприяння  розвитку  творчого потенціалу вчителя, підвищення  ефективності  роботи з обдарованими дітьми.
Методист РМК Сабадаш Л.Я.  та  учителі початкових класів Золочівського НВК Завальнюк Г.І. та Золочівської ЗОШ І-ІІІст №1 Пиріжок Н.Б. ознайомили педагогів із технологією навчання «Шість цеглинок» –  яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.
ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.
Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань, умінню працювати в команді тощо.
Працювали творчо, цікаво, натхненно.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Прощання з Колядою Прощання з Колядою Опубліковано: П`ятниця, 15 лютого 2019 14 лютого 2019 року  у Колтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбуло свято «Прощання з колядою», в якому брали участь учні 5-11 класів. Кожен клас, який колядував,  мав свою родзинку, і порадував усіх присутніх своєю  артистичністю, рідкісними колядками, щедрівками та віншуванням. У залі панувала  приємна...

Переглядів: 35 Коментарів: 0

Відділи освіти

Малі зимові олімпійські ігри Малі зимові олімпійські ігри Опубліковано: П`ятниця, 15 лютого 2019 Зимові Олімпі́йські і́гри  — міжнародні спортивні змагання, які  об'єднують зимові види спорту. З метою формування стійких мотивів і потреб до занять фізичною культурою і спортом в Струтинській ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом педагога–організатора Олексевич О. О., вчителя музики Муц І. В. та вчителя...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook