Період публікації:

від

до

Категорія:

Шість цеглинок в освітньому просторі школи (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 

min
max

Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань. (В. Сухомлинський)
10 жовтня  у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для учителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проведено навчальний тренінг з використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах. 
Метою навчального тренінгу було  впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес початкового навчання, сприяння  розвитку  творчого потенціалу вчителя, підвищення  ефективності  роботи з обдарованими дітьми.
Методист РМК Сабадаш Л.Я.  та  учителі початкових класів Золочівського НВК Завальнюк Г.І. та Золочівської ЗОШ І-ІІІст №1 Пиріжок Н.Б. ознайомили педагогів із технологією навчання «Шість цеглинок» –  яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.
ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.
Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань, умінню працювати в команді тощо.
Працювали творчо, цікаво, натхненно.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відверто про права дітей Відверто про права дітей Опубліковано: Вівторок, 08 грудня 2015 З 7 по 11 грудня в нашій державі проходить Всеукраїнський тиждень права. У рамках цього тижня в групі Е-1 Золочівського економічного ліцею відбувся виховний захід «Права дитини». Чи знають діти свої права?  Не всі. А деякі з них неправильно тлумачать. Тому такий правовий захід був доречним. Олексин...

Переглядів: 831 Коментарів: 0

Відділи освіти

Фестиваль строю та пісні (фото) Фестиваль строю та пісні (фото) Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 Один з найвеличніших днів України 14 жовтня, коли святкуємо одразу чотири свята, Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, День Української Повстанської армії Золочівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича відзначив...

Переглядів: 8 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook