Період публікації:

від

до

Категорія:

"Лісові хлопці" – це тільки початок відкриття героїчної і повстанської історії українського народу.

Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 

min
max

Сьогодні ми йдемо своїм шляхом, розуміємо, що повинні бути в єдності, повинні з повагою ставитися до славетного минулого свого народу, добре знати усі етапи історичного і культурного розвитку своєї країни. Пишатися досягненнями свого народу перейматися проблемами Батьківщини, з честю продовжувати справу своїх предків – ось головне завдання, яке стоїть перед кожним з нас.

Сьогодні, на сході, наші українські солдати, молоді хлопці, так само героїчно помирають від куль снайпера, як і колись бандерівці на полі бою в лісах гинули від куль НКВедистів. Діяльність УПА вплинула на сучасників і стала символом боротьби. "Лісові хлопці" – це тільки початок відкриття героїчної і повстанської історії українського народу. Тої сторінки нашої славної і омитої кров'ю історії, яку ми тільки-но відкриваємо після Майдану і під час АТО.

Длугош Анастасія

Харко Надія,

учні 11 класу

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook