Період публікації:

від

до

Категорія:

Мистецька вітальня – творча зустріч письменника, доктора історичних наук, члена Національної Спілки письменників України Петра Шкраб’юка.

Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 

min
max

У Львівському обласному Будинку вчителя відбулася Мистецька вітальня – творча зустріч письменника, доктора історичних наук, члена Національної Спілки письменників України Петра Шкраб’юка.

 У заході брали участь  вихователі дошкільних навчальних закладів, учителі початкових класів, вчителі естетичного виховання міста Львова та області, педагоги-ветерани ЛКТ «Рідна школа».

Розпочали Мистецьку вітальню квартет «Львів`янки» Львівської обласної філармонії. У їхньому виконанні прозвучала в`язанка українських пісень.

Петро Васильович Шкраб'юк  - поет, письменник, прозаїк,  літературознавець, доктор історичних наук, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістівстарший науковий співробітник, працює в Інституті українознавства ім.І.Крип'якевича НАН України.

Премії та відзнаки: 2003 — премія Фонду Воляників-Швабінських при Фундації Українського Вільного Університету в Нью-Йорку (США) за книгу «Крехів: дороги земні і небесні»; 2008 і 2013 — медаль «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України «За особисті досягнення у літературній творчості, за вагомий внесок у відродження духовності та культури українського народу»; 2007 — премія ім. В'ячеслава Чорновола (м. Львів) за низку передач у тематичній програмі «Дорога до Храму» на радіо «Незалежність» і «Воскресіння»; 2013 — Всеукраїнська літературна премія імені Ірини Вільде (І нагорода); 2013 — Відзнака Галицького районного об'єднання м. Львова ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка; 2018 - премія імені Ірини Калинець у номінації "За наполегливість і мужність у відстоюванні українських позицій та дослідження “білих плям» в історії України.

Письменник презентував присутнім свій останній доробок:

1.«Над простором і Часом: трилогія незвичайного»  - на початку кожної з цих трьох книг вміщена окрема анотація – своєрідна візитівка про суть того чи іншого тексту. Загальною анотацією до всього твору є вірш «Думок дозріле диво…», а також «Змістові орієнтири». Скажу тільки, що трилогія незнезвичайного – це підсумок (хоча далеко неповний) вражень, роздумів, спостережень, які супроводжують мене з самого дитинства. І, гадаю, багатьох читачів, які придбають це видання.

2.«Пробудись серед ночі або преображення людське» - книга ця і релігійна, і світська. Насамперед – світська. Як зберегти в цих умовах живу та цілісну душу, а заодно й національну ідентичність? Відповідь єдина – в опорі на віру, на Бога і вічні християнські цінності.

Усі присутні мали змогу придбати книги  з автографом письменника та висловити вдячність за його творчу працю.

Мистецьку вітальню підготувала завідувач відділу Н. Цибулько.

Немає коментарів

Схожі статті:

Мистецька вітальня – творча зустріч з письменницею, членом Національної Спілки письменників України – Ольгою Кіс (фото) Мистецька вітальня – творча зустріч з письменницею, членом Національної Спілки письменників України – Ольгою Кіс (фото) Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відбулась Мистецька вітальня – творча зустріч з письменницею, членом Національної Спілки письменників України – Ольгою Кіс. На заході були присутні вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі початкової школи, вчителі естетичного виховання міста Львова...

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Мистецька вітальня з Дзвениславою Чабан-Леус Мистецька вітальня з Дзвениславою Чабан-Леус Опубліковано: Понеділок, 21 травня 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відбулась Мистецька вітальня – творча зустріч з поетесою, співачкою, членом Національної Спілки письменників України Дзвениславою Чабан-Леус.  На заході були присутні члена Національної Спілки письменників України, вчителі естетичного виховання міста Львова...

Переглядів: 283 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook