Період публікації:

від

до

Категорія:

Відзначення Всесвітнтого дня космосу на базі ОЗ "Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів" (Мостиська ОТГ)

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018 

min
max

  Всесвітнім тижнем космосу (англ. World Space Week) Генеральною Асамблею ООН 11 лютого 2000 року Резолюцією A/RES/54/68 проголошено період з 4 по 10 жовтня. Цей Міжнародний тиждень ООН відзначається щорічно, починаючи з 2000 року.

         Зазначене зроблено для того, щоб щорічно відзначати на міжнародному рівні той внесок, який вносять космічна наука і техніка в покращення умов життя людини, пам’ятаючи, що 4 жовтня 1957 року був запущений перший штучний супутник Землі «Супутник-1», який відкрив шлях до дослідження космічного простору, а 10 жовтня 1967 року вступив в силу Договір про принципи діяльності держав по дослідженню і використанню космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла.

        Всесвітній тиждень космосу є найбільшим щорічним заходом у світі, присвяченим питанням вивчення космічного простору. Його ідеями є:

  • надихаючи школярів та студентів, сприяти формуванню завтрашніх фахівців у галузі космонавтики,

  • продемонструвати відчутну громадську підтримку космічної програми,

  • вирішити питання підвищення обізнаності населення щодо космічної діяльності,

  • сприяти розвитку міжнародного співробітництва в справі космічної пропаганди і просвітницької роботи.

     З 2007 року понад 90 країн брали участь у більш ніж 2200 заходах за участю понад 1,3 млн відвідувачів.

    10.10.2018 року у ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів» відбувся захід до тижня космосу. Організаторами даного заходу були: педагог-організатор Красуцька М.В. та учні 7-Б класу (Козловський Руслан, Бобко Юрій, Андрушко Руслан, Боцько Назар, Володимир Гординський, Юлія Кохана) та учениця 10-Б класу (Сюта Ірина). Було виготовлено планетарій з підставкою, малюнки на космічну тематику, презентації, цікаві факти про космос.

     Усі  діти, які були присутні на заході, із захопленням слухали та осмислювали зміст презентації, яку їм демонстрували. Багато вражень від фактів про космос.

 

 

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2020-2021 роки – пропозиції приймають до 23 вересня Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2020-2021 роки – пропозиції приймають до 23 вересня Опубліковано: Четвер, 22 серпня 2019 Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща. Подати пропозицію можна до 23 вересня 2019 року. Конкурс відкритий для будь-яких...

Переглядів: 341 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

На 2019-й держава вперше передбачила кошти на базове фінансування науки в університетах – цей крок стане революційним для нашої наукової системи, - заступник Міністра Максим Стріха На 2019-й держава вперше передбачила кошти на базове фінансування науки в університетах – цей крок стане революційним для нашої наукової системи, - заступник Міністра Максим Стріха Опубліковано: Понеділок, 14 січня 2019 На 2019 рік у державному бюджеті вперше передбачено кошти для базового фінансування науки в закладах вищої освіти – 100 млн гривень. Про це пише в своїй статті для «Дзеркала тижня» заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха. До цього виші могли отримати лише короткострокове конкурсне...

Переглядів: 637 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook