Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентам кооперативного коледжу організували екскурсію до «Львіварні»

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018 

min
max

Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Тетяна Хома організувала для групи ПТБ(н)-16 навчальну екскурсію під назвою «Використання сучасних харчових технологій» у музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», який розташований на території Львівської пивоварні, яка є найстарішим виробником пива в Україні.

Сьогодні «Львівська пивоварня» – це підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому екологічно чисту натуральну сировину.

Завітавши у музей, студенти доторкнулись до славетного минулого, сучасного i майбутнього у сфері виробництва й технологій пивоваріння, ознайомилися з основними стадіями процесу пивоваріння, приготуванням пивного сусла, асортиментом пива та його рецептурами, вимогами до якості, особливостями пакування та зберігання.

У Музеї пивоваріння кожен мав змогу поринути в легенди бурштинового напою. Адже пиво має багатовікову історію – воно користувалося попитом ще у Фараонів, про що свідчать експонати, розміщені в одному із залів музею. А ще зберігся статут львівських пивоварів, який датується 1425 роком. Значний вклад у розвиток пивної культури внесли монахи. Вони ж і стали засновниками Львівської пивоварні, яка отримала офіційний статус у 1715 році. Тому в одному із залів Музею вас зустрінуть реалістичні воскові фігури ченців-пивоварів, здивують розмірам дубові бочки, що вміщають в себе тонну рідини. Око милує значна колекція пивних етикеток. Тут є і раритети польських часів, і екземпляри, які випускалися в минулому столітті.

Під час екскурсії студенти мали можливість побачити унiкальнi експонати музею: рецептурні книги кінця XIX століття, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі багатьох країн Європи різних стилів, бочки для перевезення пива.

Особливо цікаво було спостерігати за технологію виготовлення пива. Адже завдяки новим технологіям та сучасному обладнанню, на підприємстві виготовляється високоякісне пиво. Технологічна лабораторія, що розташована на території підприємства, забезпечує найвищий контроль якості готової продукції. Безліч нагород, дипломів, призів  – і все це було отримано заводом за якість напоїв.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студенти Львівського кооперативного коледжу побували у музеї зброї Студенти Львівського кооперативного коледжу побували у музеї зброї Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018 З метою поліпшення роботи з патріотичного, правового, екологічного виховання студентської молоді, формування у них моральних цінностей, соціальної активності та громадянської відповідальності, утвердження здорового способу життя, викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Львівського...

Переглядів: 526 Коментарів: 0

Вища освіта

Студенти Львівського кооперативного коледжу побували у Музеї пожежної безпеки Студенти Львівського кооперативного коледжу побували у Музеї пожежної безпеки Опубліковано: Вівторок, 20 листопада 2018 Викладач циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Ванівська провела практичне заняття з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» на тему: «Забезпечення пожежної безпеки підприємств» з групами ФН-16, ПВ(н)-17, ПВ(н)-27 в...

Переглядів: 119 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook