Період публікації:

від

до

Категорія:

Математика у дошкільнят

Опубліковано: Середа, 10 жовтня 2018 

min
max

8 жовнтя 2018 у  дошкільній групі КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.» вчителем-дефектологом Лисак Мирославою Ярославівною було проведено корекційне заняття формування  математичних уявлень  «Оживи геометричну фігуру.».

Діти навчалися розрізняти та порівнювати геометричні фігури за формою, розвивали спостережливість, логічне мислення, дрібну моторику. На занятті діти з різних геометричних фігур складали предмети, а потім оживляли їх, додаючи очка, ротик, ручки  та ніжки. Як результат були створені казкові жителі країни Плюсплюс.  У формі гри дошкільнята не тільки навчалися на занятті, а й ще долучилися до створення чарівної казки.

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Весело і нетрадиційно відбулося свято останнього дзвінка в нашій школі! Діти були в захваті від виконання цікавих завдань, які вони виконували під час гри-квесту. В кінці успішного проходження усіх станцій квесту на дітей чекав скарб у вигляді солодощів.

Переглядів: 465 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Безпека на дорозі. Безпека на дорозі. Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Довгоочікувані літні канікули  вже не за горами. Діти залишають школу і відпочиватимуть, оздоровлюватимуться, будуть заряджатися позитивом на цілий рік. А обов’язком кожного педагога є застерегти від небезпеки, ознайомити з правилами поведінки влітку на воді, у лісі, на відпочинку, у побуті, з вибухонебезпечними...

Переглядів: 480 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook