Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

Опубліковано: Вівторок, 09 жовтня 2018 

min
max

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь у засіданні методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, що відбулось на базі Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій.

Лілія Литвин, заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості НУХТ привітала учасників методоб’єднання, охарактеризувала діяльність коледжу, поділилася досвідом та здобутками навчального закладу. Перед присутніми виступили: Галина Гарасим, методист філії Національного університету харчових технологій у м. Львові, Зоряна Кінаш, завідувач торговельно-економічним відділенням, Марія Коляса, голова циклової комісії спецдисциплін.

Голова методичного об’єднання економічних дисциплін Олександра Кондратович ознайомила присутніх із завданнями та окреслила перспективи роботи методоб’єднання на навчальний рік з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі, з питаннями, які були розглянуті на серпневій нараді педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Наголосила на важливості впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів та привітала присутніх з нагоди Дня працівників освіти.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, та заслухані доповіді на актуальні теми, а саме: «Обмін досвідом організації самостійної роботи студентів», «З досвіду проведення тижня циклових комісій», «Ознайомлення з навчально-методичним забезпеченням Львівським коледжем м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій» тощо.

Виступили представники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області: Ю. Баран, І. Вербовська, О. Любчак, Г. Хом′як, С. Косовський, А. Саксон та інші, які поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Активно обговорювали питання якості та результативності навчання, професійної підготовки студентів у сучасних умовах. Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем.

Учасники засідання високо оцінили рівень проведення заходу та щиро вдячні за плідну співпрацю: адміністрації, торговельно-економічному відділенню, викладацькому складу циклової комісії спецдисциплін торговельно-економічного напряму Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості НУХТ.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання атестаційної комісії з питань атестації педагогічних працівників Львівського кооперативного коледжу економіки і права Засідання атестаційної комісії з питань атестації педагогічних працівників Львівського кооперативного коледжу економіки і права Опубліковано: Понеділок, 25 березня 2019 Якість освіти в процесі підготовки компетентного фахівця можуть забезпечити виключно викладачі високої кваліфікації. З метою цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення...

Переглядів: 28 Коментарів: 0

Вища освіта

У Львівському кооперативному коледжі відбувся літературний вечір «Кобзар – найволелюбніша книга усіх часів» У Львівському кооперативному коледжі відбувся літературний вечір «Кобзар – найволелюбніша книга усіх часів» Опубліковано: Понеділок, 25 березня 2019 В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого українського народу – Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook