Період публікації:

від

до

Категорія:

У галузі освіти цьогоріч планують реалізувати понад 400 мікропроектів

Опубліковано: Понеділок, 08 жовтня 2018 

min
max

 

Цьогоріч у галузі освіти планують реалізувати 416 мікропроектів. Cтаном на сьогодні завершили 320.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Загальна вартість мікропроектів – понад 100 млн гривень. Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку має на меті поліпшити матеріально-технічний стан об’єктів соціальної інфраструктури в населених пунктах, благоустрій територій та інші пріоритети», - зазначила Любомира Мандзій.

За її словами, особливістю цієї програми є те, що обласний бюджет допомагає органам місцевого самоврядування, які на її виконання залучають кошти громади та спонсорські кошти на паритетних умовах.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

У 2017 році у сфері освіти реалізували понад 300 мікропроектів У 2017 році у сфері освіти реалізували понад 300 мікропроектів Опубліковано: Середа, 31 січня 2018 У 2017 році учасниками Програми мікропроектів місцевого розвитку були 307 закладів освіти Львівщини. Про це сьогодні, 31 січня, повідомила директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомира Мандзій під час звіту про виконану роботу. За її словами, минулоріч у галузі загальної середньої...

Переглядів: 450 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

"Громадянин міста і держави" "Громадянин міста і держави" Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018 У  8-А класі ОЗ "Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст." відбувся відкритий урок із зарубіжної літератури (учитель Лутчин Вікторія Степанівна)  "Громадянин міста і держави" (Давньогрецька лірика. Поезія Тіртея "Добре вмирати тому …". Античний ідеал героя.)  

Переглядів: 267 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook