Період публікації:

від

до

Категорія:

Львівщина співпрацюватиме із литовськими експертами у проекті «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС»

Опубліковано: Середа, 26 вересня 2018 

min
max

Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із литовськими експертами проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС», аби узгодити напрями подальшої співпраці.

Очільник області подякував гостям за підтримку України у її боротьбі за територіальну цілісність та висловив сподівання на можливість результативної співпраці.

«Наші країни разом здобули незалежність і, на щастя, Литва почала динамічно розвиватись, що особливо відчувається у рівні життя громадян. Саме тому ваш досвід для нас є важливим. Ми розуміємо: якщо Литва змогла набрати обертів у розвитку економіки, то й Україна зможе. Ми налаштовані на довготривалу співпрацю», - наголосив Олег Синютка.

Литовські експерти, зі свого боку, ознайомили голову Львівської ОДА із проектом та зазначили, що мають намір наступного року втілити його на території Львівщини.

«Литва теж свого часу починала вчитись у закордонних фахівців. З часом наші люди вийшли на певний рівень, і у нас почали з’являтися експерти міжнародного класу. На Львівщині є величезним потенціал розвитку, тож залучати кошти Євросоюзу, написавши грамотні проекти, можна у різних галузях. Перш за все треба визначити пріоритетні для регіону напрями і тоді напрацювати механізми їх втілення», - розповів керівник проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС» Йонас Стравінскас.

В межах зустрічі порушили питання розвитку на Львівщині туристичної сфери, альтернативної енергетики, галузі харчової переробки, транспортної інфраструктури та професійно-технічної освіти.

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівщина співпрацюватиме з литовською компанією «JOSTRA» у сфері освіти Львівщина співпрацюватиме з литовською компанією «JOSTRA» у сфері освіти Опубліковано: Вівторок, 23 жовтня 2018 22 жовтня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками литовської компанії «JOSTRA». Очільник Львівщини подякував бізнес-делегації за підтримку Литвою України і наголосив на важливості реалізації спільних проектів, зокрема у сфері освіти. «В 35 закладах з 50 щонайменше за однією...

Переглядів: 534 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки висококваліфікованих робітників для будівельної галузі (фото) Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки висококваліфікованих робітників для будівельної галузі (фото) Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 У вівторок, 23 травня, у приміщенні департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулася зустріч робочої групи щодо аналізу навичок у секторі будівництва у Львівській області з точки зору багаторівневого державного управління у сфері професійно-технічної освіти. Відкриваючи зустріч, директор...

Переглядів: 610 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook